{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

صرافی بانک ملی ایران امروز قیمت فروش دلار آمریکا را ۲۵,۰۰۰(بیست و پنج هزار تومان) اعلام کرد که نسبت به روز پیش تغییری نداشته است.

صرافی بانک ملی ایران امروز قیمت فروش دلار آمریکا را ۲۵,۰۰۰(بیست و پنج هزار تومان) اعلام کرد که نسبت به روز پیش تغییری نداشته است.نرخ دلار نسبت به آخرین معاملات دیروز حدود ۱۳۰ تومان کاهش یافت و یورو نیز ۲۰۰ تومان ارزان شد.

دیروز دلار و یورو در ساعات پایانی معاملات به ترتیب با قیمت ۲۶ هزارو ۱۳۰ تومان و ۳۱ هزار تومان به فروش رسیدند.

قیمت روز ارز در صرافی ملی ایران

نام ارز قیمت (تومان)
دلارآمریکا  ۲۶.۰۰۰
یورو  ۳۰.۸۰۰

، قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز اعلام شد.

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی امروز 26 آبان 99

بر این اساس قیمت خرید دلار آمریکا 25,000(بیست و پنج هزار تومان) و قیمت فروش دلار آمریکا 26,000(بیست و شش هزار تومان) اعلام شد.

همچنین براساس اعلام صرافی بانک ملی ایران قیمت خرید یورو 29,800(بیست و نه هزار و هشتصد تومان) و قیمت فروش یورو 30,800(سی هزار و هشتصد تومان) است.

آخرین نرخ اونس طلا

قیمت طلا افزایش یافت و هر اونس طلا، امروز به ۱,۸۹۷ (یک هزار و هشتصد و نود و هفت ) دلار رسید که نسبت به ۲ روز پیش، افزایش ۰.۳۹ درصدی داشته است.

قیمت طلا جهانی امروز 26 آبان 99

شروع بورس با چراغ قرمز/ سنگینی کفه عرضه ها

به گزارش اقتصادنیوز، بازار سرمایه امروز با افزایش عرضه آغاز به کار کرد. هر سه شاخص بورس تهران در آغاز معاملات امروز قرمزپوش شدند و شاخص کل با ریزش 2500 واحدی در سطح یک میلیون و 254 هزار واحد قرار گرفت.  شاخص کل هم‌وزن نیز با افت 374 واحدی ، 369 هزار و 231 واحد را ثبت کرد.

شاخص کل فرابورس نیز 15 هزارو977 واحد را ثبت کرد.

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها