{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به قرارداد جدید این سازمان با شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ گفت: در قرارداد جدید، حق بیمه تکمیلی بازنشستگان به ۶۵ هزار تومان افزایش یافته است.

انتقال پول بیشتر در حساب بازنشستگان

پول بیشتر در حساب بازنشستگان.رئیس کانون عالی بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به قرارداد جدید این سازمان با شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ گفت: در قرارداد جدید، حق بیمه تکمیلی بازنشستگان به ۶۵ هزار تومان افزایش یافته است.

علی اصغر بیات درباره بیمه تکمیلی بازتشستگان سازمان تأمین اجتماعی اظهار کرد: بیمه تکمیلی درمان بازنشستگان تامین اجتماعی در تاریخ اول آذر ماه امسال به پایان خواهد رسید و ما وظیفه داشتیم و ما به عنوان نمایندگان این مجموعه روند این کار و خدمات را باید ادامه می‌دادیم.

وی افزود: در همین زمینه مناقصه با حضور شرکتهای بیمه‌گر برگزار شد و در نهایت در جلسه‌ای که روز گذشته با شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ برگزار کردیم قراردادی با این مجموعه به منعقد شد و  بیمه تکمیلی بازنشستگان  از 30 آذرماه 99 تا 30 آذرماه 1400 در نظر گرفته شده است.

رئیس کارنون عالی بازنشستگان تأمین اجتماعی ادامه داد: حق بیمه قرارداد قبلی 44 هزار تومان بود که امسال این رقم به 65 هزار تومان افزایش پیدا کرد منتهی در تمام خدمات و آیتم‌های در نظر گرفته شده شاهد افزایش تعهدات خواهیم بود و به طور میانگین 93 درصد افزایش تعهدات را داشته‌ایم.

 
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها