{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو می‌گوید: نرخ فعلی خودروها در بازار واقعی نیست. با تداوم کاهش دوباره نرخ دلار، در آینده نرخ خودرو در بازار ارزان خواهد شد.

ارزانی شدید و عجیب قیمت خودروها در بازار+جزئیات

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو می‌گوید: نرخ فعلی خودروها در بازار واقعی نیست. با تداوم کاهش دوباره نرخ دلار، در آینده نرخ خودرو در بازار ارزان خواهد شد.با تداوم کاهش قیمت دلار روند معاملات در بازار خودرو عملا متوقف شده است و مردم منتظر کاهش بیشتر نرخ خودروها هستند.

به گفته رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو، نرخ فعلی خودرو واقعی نیست و با تداوم کاهش دوباره نرخ دلار، در آینده نرخ خودرو باز هم ریزش خواهد کرد.

سعید موتمنی درباره وضعیت بازار خودرو گفت: بازار همچنان راکد است. فروشنده در بازار زیاد اما خریداری در این بازار وجود ندارد؛ چرا که مردم منتظر ثبات بیشتر قیمت‌ها هستند. از این‌رو خرید و فروشی در بازار خودرو شکل نمی‌گیرد.

هفته گذشته هم فیروز نادری، یک فعال بازار خودرو هم در پیش‌بینی اعلام کرد که «بازار خودرو فعلا راکد است. چنانچه روند نزولی نرخ دلار ادامه‌دار باشد نرخ خودرو از هفته آینده روند ریزشی خواهد داشت.»

رئیس اتحادیه فروشندگان خودرو در پاسخ به این پرسش که آیا تاکنون نرخ خودروهای خارجی و داخلی ارزان شده است یا خیر؟ اظهار کرد: نرخ تمام خودروها اعم از داخلی و خارجی ۲۰ تا ۲۵ درصد ارزان شده است.

دیروز با اعلام خبر رونمایی از دومین واکسن کرونا بازارهای ثبات بیشتری را تجربه کرد و پیش‌بینی‌ها حاکی از آن است که بازگشت آرامش به بازار جهان به بازار ایران هم برسد.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها