{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

اعطای کارت رفاهی هفت میلیون تومانی از طرف بانک مرکزی به یارانه بگیران و دارندگان سهام عدالت.

وام 7 میلیون تومانی از طرف بانک مرکزی وعده داده شد.این وام برای یارانه بگیران و دارندگان سهام عدالت می باشد.وام در واقع طبق یکسری استاندارد ها و قوانین به فرد مورد نظر اعطا می شود.وام راهی برای رشد عرضه پول در اقتصاد می باشد. در ادامه برای اطلاع بیشتر از وام 7 میلیون تومانی با ما همراه باشید.

 بانک مرکزی در راستای حمایت از معیشت و افزایش قدرت خرید اقشار مختلف جامعه و همچنین بهبود فرایند تامین مالی زنجیره تولید، نسبت به ابلاغ شیوه نامه اعطای کارت رفاهی و تامین مالی زنجیره تولید به پنج بانک «ملی ایران»، «ملت»، «صادرات ایران»، «تجارت» و «رفاه کارگران» با سهمیه هر بانک حداقل دویست هزار فقره کارت و سقف فردی هر متقاضی هفتاد میلیون ریال اقدام کرده است.

براساس این شیوه نامه همه اشخاص حقیقی از جمله دارندگان سهام عدالت که تا کنون هیچ میزانی از سهام خود را نفروخته‌اند و همچنین کلیه سرپرستان خانوار که حداقل یکی از یارانه‌های نقدی یا معیشتی را دریافت می کنند، امکان استفاده از این کارت ها را دارند.

سقف فردی اعتبار قابل اعطا به مشتری در این طرح حداکثر مبلغ ۷۰ میلیون ریال است.

مهلت بازپرداخت اعتبار اعطایی به تشخیص موسسه اعتباری حداکثر ۱۸ ماه است.

بانک مرکزی اعلام کرده است که در راستای اجرای تصمیمات جلسه دویست و بیست و یکم ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در هفتم اردیبهشت ماه 1400 و نامه معاون اقتصادی رئیس جمهوری در خصوص «اعطای کارت رفاهی و تأمین مالی زنجیره تولید»، بانک‌های عامل بر اساس شیوه‌نامه تعیین شده، نسبت به اجرای این طرح اقدام کنند.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها