{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

طرح فوق العاده سایپا برای مشتریان خود در قرعه کشی خودرو ارائه شد.

قرعه کشی سایپا اینبار با کاهش محدودیت ها آغاز شد. سایپا حدود یک سال است که محصولات خود را به صورت قرعه کشی به مردم ارائه می دهد. 3 روز برای ثبت نام قرعه کشی سایپا زمان دارید. تا الان قرعه کشی سایپا به صورت پیش فروش و فروش فوق العاده در اختیار مردم قرار داده شده است. این بار هم یکی از طرح های خوب فروش فوق العاده و پیش فروش قرعه کشی سایپا را در ادامه مشاهده کنید .

گروه خودروسازی سایپا در راستای تنظیم بازار خودرو و همچنین درخواست های مکرر مشتریان برخی از محدودیت های اعمال شده در‌ ثبت نام های محصولات خود را کاهش داد.

بر اساس اعلام معاونت بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا، فروش فوق العاده و پیش فروش یک ساله «کوییک آر» پارس خودرو از ۱۶ تیرماه، ساعت ۱۰ صبح به مدت ۳ روز آغاز خواهد شد.

در این مرحله از فروش فوق العاده و پیش فروش یکساله کوییک آر به درخواست متقاضیان برخی از محدودیت ها از جمله پلاک فعال انتظامی، سند در رهن و فک رهن زودتر از موعد، تطابق کدپستی متقاضی و نمایندگی و همچنین عدم خرید طی ۴۸ ماه گذشته از سایپا و ایران خودرو برداشته شده و مشتریان محترم می توانند بدون این محدودیت ها اقدام به ثبت نام کنند.

مشتریان محترم جهت ثبت نام می توانند به سایت فروش سایپا به نشانی www.saipa.iranecar.com مراجعه کنند.

قرعه کشی سایپا

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها