{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بازنشستگان منتظر یک حقوق عالی با مزایای خوب باشند.

حقوق بازنشستگان اینبار با یکسری آیتم ها و مزایای جدید واریز خواهد شد.حقوق بازنشستگان زیاد می شود.حقوق بازنشستگان از موارد مهم در راس می باشد زیرا حقوق بازنشستگان امیدی برای افراد بازنشسته است.و اینبار برای حقوق بازنشستگان مزایای مهمی در نظر گرفته شده است.برای اطلاع از جزئیات حقوق بازنشستگان در ادامه با ما همراه باشید.

معاون بیمه‌ای سازمان تأمین اجتماعی، گفت: زمانی که متناسب‌سازی مرحله اول در مرداد ۹۹ عملیاتی شد یک رضایتمندی خوبی در جامعه هدف شکل گرفت و در ادامه دو عامل تورم و متناسب‌سازی در صندوق بازنشستگی کشوری و لشکری و فاصله ایجاد شده بود که موجب نارضایتی مستمری بگیران تأمین اجتماعی شد و در ادامه قرار شد، متناسب‌سازی مرحله دوم از ابتدای سال ۱۴۰۰ اجرا شود.

مهرداد قریب افزود:

در بودجه ۱۴۰۰ برای مرحله دوم متناسب‌سازی ۸۹ هزار میلیارد تومان بابت دیون معوقه دولت به تأمین اجتماعی تصویب شد و مهمترین آیتم متناسب‌سازی مرحله دوم این بود که برای جبران افت ۷۵ درصدی زمان برقراری مستمری به یک فرمول مشترک رسیدیم و آیتم دوم افزایش مزایای جنبی مانند کمک هزینه عائله مندی، هزینه مسکن و کمک هزینه اولاد بود. آیتم سوم تفاوت تطبیق متناسب‌سازی بود و با اعمال تطبیق به عنوان مثال حقوق افرادی که با ۲۰ سال سابقه بازنشسته شده بودند با حق اولاد و همسر کمتر از سه میلیون و ۹۰۰ هزار تومان نشد.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها