{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

پسرجوانی که به همراه همسرش در خیابان احمدآباد آبادان ایستاده بود جلوی چشمان همسرش به دلیل یک سوءتفاهم ساده مورد ضرب و شتم خونبار قرار گرفت.


کتک بدی که جوان آبادانی در مقابل همسرش خورد +عکس

در پی انتقال پسر جوانی با سر و صورت خونین به بیمارستان شهید بهشتی آبادان در ساعت حدود ۲۰:۰۰ روز شنبه ۲۸ تیر ماه بلافاصله مأموران کلانتری ۱۵ احمد آباد به بیمارستان اعزام شده و مشاهده کردند پسری جوان با صورت و لباس خونین روی تخت دراز کشیده و کادر درمان در حال مداوا هستند.

در تحقیقات به عمل آمده از فرد خونین و همسرش که همراه وی بود آن‌ها مدعی شدند: در خیابان احمد آباد رو به روی بانک انصار با یکدیگر ایستاده بودیم که مرد جوان مغازه داری که مغازه اش در آن نزدیکی بود با خودرویش قصد زیر کردن ما را داشت که به او اعتراض کردیم و مرد مغازه دار با لحنی بی ادبانه اظهار کرد در این مکان حق برقراری رابطه با خانم‌ها را ندارم و زمانی که قصد داشتم برایش توضیح دهم این خانم همسرم است وی مرا به داخل مغازه اش کشیده و با چوب با من درگیرشد و مرا مورد ضرب و شتم قرار دادند.

گفتنی است، تحقیقات پلیسی در خصوص ادعا‌های این پسر جوان و همسرش در دست بررسی است و دستگیری عامل اصلی این درگیری خونین نیز در دستور کار پلیس آبادان قرار دارد

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها