{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

یک کارگر ساختمانی اهل چین که پس از سقوط روی میلگرد به شدت مجروح شده بود با خوش شانسی از مرگ گریخت.

وقوع حادثه در هنگام کار برای یک کارگر ساختمانی اهل چین چیزی نمانده بود که منجر به مرگ او شود. این کارگر که هویتش اعلام نشده مشغول کار بود که روی میلگرد‌های پایه یک ساختمان در حال احداث سقوط کرد. سقوط این کارگر موجب شد تا دو میله آهنی به طرزی وحشتناک وارد بدنش شود.
در این حادثه در حالی که یکی از میله‌ها در ناحیه گردن این کارگر نگونبخت و دیگری در قسمت سینه وی فرو رفته بود چیزی نمانده بود که مرگ دلخراش او را رقم بزند. با وجود این اتفاق وحشتناک بدلیل اینکه میله‌ها از اعضای حیاتی بدن و رگ‌های اصلی خون عبور نکرده بود این کارگر از مرگ گریخت. این اتفاق در ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح روز ۲۷ جولای و در یک محل ساخت و ساز در استان جیانگسو واقع در شرق چین رخ داد. گفته می‌شود این کارگر از ارتفاع حدود ۴ متری روی میله گرد‌ها سقوط کرده بود.
در ابتدای ویدئویی که منتشر شده است پرسنل اورژانس در حالی که سرمی را به بدن این مرد وصل کرده و در کنار او منتظر رسیدن ماموران آتش‌نشانی هستند دیده می‌شوند. در صحنه دیگر ماموران آتش‌نشانی با دقت زیاد و با تجهیزات ویژه در حال بریدن میلگرد‌ها برای انتقال این مرد به بیمارستان هستند. پس از بریدن میلگرد‌ها این کارگر بلافاصله با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.
بنا به گزارش رسانه‌های محلی چین حال این کارگر که اکنون در بیمارستان بستری است مساعد است.

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها