{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مانی هاشمی کولبر نوجوان و ۱۴ ساله پاوه‌ای که در جریان کولبری دچار حادثه شده و پس از سقوط از ارتفاع از ناحیه سر و صورت مجروح شده است.

نوجوان ۱۴ ساله قربانی شبکه شاد شد +عکس
 مانی هاشمی نوجوان ۱۴ ساله اهل روستای شمشیر از توابع پاوه است که چند روز پیش در حین کولبری دچار حادثه شده و از ارتفاع سقوط می‌کند.
 
به گفته مادر وی، این نوجوان برای تهیه گوشی هوشمند و استفاده از شبکه شاد و ادامه تحصیل مدتی است که به کمک مادر رفته تا از پس هزینه بالای گوشی هوشمند بر آید.
 
مانی پس از سقوط از ارتفاع از ناحیه سر و صورت دچار آسیب شده و از آنجا که هزینه‌های انتقال وی به بیمارستان کرمانشاه سنگین است در روستا تحت درمان قرار می‌گیرد که درمان روستایی جوابگوی جراحت این نوجوان نبوده و پس از پیگیری‌های مستقیم فرماندار پاوه، وی به بیمارستان طالقانی کرمانشاه منتقل می‌شود که با انتشار خبر سقوط مانی طی دستور مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) کرمانشاه، کلیه هزینه‌های درمانی وی را متقبل می‌شود؛ سرانجام شامگاه دوشنبه ۲۴ مرداد مانی زخمی برای انجام جراحی لازم به تهران منتقل می‌شود.
مادر مانی علت سقوط را عبور از بیراهه به خاطر ترس از دستگیری و بازداشت می‌داند، اما تا این لحظه هیچ خبر موثقی از علت سقوط مانی منتشر نشده است.
خبرگزاری مهر در کرمانشاه تا روشن شدن همه زوایای این حادثه پیگیر ماجرا خواهد بود.
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها