{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

کودک خردسال توسط مادرش برای مراقبت به خانه ی پدر بزرگ و مادربزرگش سپرده شد ولی چندی نگذشت که برای او حادثه ای تلخ رقم خورد.

پدر بزرگ و مادر بزرگی که به نوه 11 ماهه خود رحم نکردند!+عکس

"ماگژیم ساکالکوو" 11 ماهه توسط مادرش به مادر بزرگ و پدربزرگش سپرده شد تا آنها از او مراقبت کنند و مادر جوان برای انجام کاری به بیرون از خانه برود اما وقتی به آنجا بازگشت با صحنه ی هولناکی روبرو شد ؛ اثرات کودکش داخل فر اجاق گاز بود و خانه در وضعیت نامناسب.

"ویکتوریا " مادر کودک می‌گوید:

وقتی به خانه بازگشتم متوجه شدم که فرزندم به داخل اجاق آشپزی انداخته شده و اتفاق دردناکی برای او رخ داده است؛ شوکه شده بودم و نمیدانستم چه شده و چه باید بکنم برای همین به سرعت با پلیس تماس گرفتم. با آمدن پلیس همسایه ها به آنجا آمدند و از صداهایی گفتند که شنیده بودند .

یکی از همسایه ها گفت که پدربزرگ کودک بینوا را دیده است که در حالت غیرطبیعی و مست وارد خانه شده و چند لحظه بعد صدای پرتاب چیزی را شنید اما نمیدانست ماجرا چیست و جرات دخالت به خود نداده بود .

.حوادثjpg

_1151145

پلیس این مادر بزرگ و پدر بزرگ متهم را در حالی که هنوز در وضعیت غیرطبیعی به سر می بردند بازداشت کرد و به مرکز کلانتری منطقه منتقل کرد تا به جرم آنها رسیدگی شود.

در گزارشات منتشر شده جزئیات بیشتری از وضعیت کودک عنوان نشده است و تنها اشاره به این شده است که کودک جان خود را در به دلیل مستی پدر و مادربزرگش از دست داده .

نوزاد11

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها