{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عکس های خصوصی دختر کرمانی در شهر دست به دست می چرخید.

آبروی این دختر در شهر رفت/عکس هایش دست به دست چرخید

مرد پلید که در کرمان دست به آبروریزی دختر کرمانی زده بود بازداشت شد.رئیس پلیس فتا استان کرمان از شناسایی و دستگیری عامل تهدید به انتشار تصاویر خصوصی یکی از شهروندان کرمانی در فضای مجازی خبر داد.

 سرهنگ امین یادگارنژاد در تشریح این خبر گفت: در پی مراجعه خانمی به این پلیس با در دست داشتن مرجوعه قضایى و درخواست رسیدگى به شکوائیه خود مبنى بر انتشار تصاویر خصوصی او در فضای مجازی موضوع در دستور کار کارشناسان پلیس فتا قرار گرفت.

وی افزود: شاکی در تحقیقات اولیه خود عنوان کرد مدتی قبل شخصی در یکی شبکه‌ های اجتماعی تعدادی از تصاویر خصوص ام را به قصد تهدید به انتشار در فضای مجازی و اخاذی برایم ارسال کرد در صورتی که این اطلاعات را برای کسی ارسال نکرده‌ام.

سرهنگ امین یادگارنژاد تصریح کرد: پس از بررسی‌های فنی و تخصصی و با انجام اقدامات فنی پلیسی متهم شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی دستگیر و جهت تحقیقات تکمیلی به این پلیس منتقل شد.

آبروی دختر کرمانی در شهر رفت / بازداشت مرد وقیح

این مقام ارشد انتظامی بیان کرد:با توجه به اظهارت متهم مشخص شد که شاکی صفحه اینستاگرام خود را بدون اینکه از حالت عادی به حالت خصوصی تبدیل کند تعدادی پست از تصاویرش را گذاشته و همین امر زمینه سوء استفاده سودجویان را فراهم کرده است.

یادگارنژاد به کاربران هشدار داد و گفت: مراقب گوشی هوشمند خود که اطلاعات مهم و خصوصی‌تان را بر روی آن‌ها ذخیره نموده اید باشید و نکات امنیتی را همواره رعایت کنید.

این مقام مسئول در خاتمه سخنانش بیان داشت‌: سایت پلیس فتا به آدرس الکترونیکی www.cyberpolice.ir آماده دریافت گزارش های مردمی بوده و همچنین کاربران گرامی می‌توانند آخرین اخبار حوادث و رویدادهای سایبری را از این سایت دریافت کنند ، همچنین شماره تماس ۲۴۶۰۳ ۲۱۸ ۰۳۴ به صورت شبانه روزی آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان در سراسر استان است.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها