{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

فیلمی دردناک از ازار سگ ها در شاهد شهر تهران دست به دست می چرخد.

 فیلمی در فضای مجازی در حال انتشار است که گفته می شود در شاهدشهر استان تهران، ۴۰ یا ۵۰ سگ در پلاستیک زباله سوزانده شده اند.

زمان، مکان و صحت این فیلم هنوز تایید نشده است اما در این ویدئو که پایگاه رسمی خبری شاهدشهر منتشر کرده، اشاره شده حدود ۴۰ یا۵۰ سگ در کیسه‌های زباله سوزانده شده‌اند.

 شاهدشهر کجاست؟

شاهدشهر در جنوب شهرستان شهریار و در جنوب غربی استان تهران قرار دارد که امروز به دلیل انتشار یک ویدئو از منطقه‌ای در این شهر ،توجه کاربران را جلب کرده است. هنوز معلوم نیست دقیقا چه اتفاقی افتاده و توضیحی رسمی در این باره منتشر نشده است.

کاربری نوشت: «چرا باید توی کشورما این همه ویدئوی حیوان آزاری منتشر بشه و این همه خشونت توی فضای مجازی بازنشر بشه.»

کاربری هم نوشت: «واقعا یک بار قانونی تدوین بشه که جلوی این حیوون آزاری ها گرفته بشه.»

واکنش شهرداری شاهدشهر به کشتار بی رحمانه سگ ها

حامد سلمانی شهردار شاهدشهر شهریار در خصوص کلیپ منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر کشف لاشه‌های سوزانده شده در شاهدشهر اظهار کرد: طی بازدید از محل مربوطه، ۱۵ قلاده سگ در کیسه‌های زباله آتش‌ زده شده بود و نیروهای شهرداری شاهدشهر در آن نقطه مستقر شدند.

وی گفت: این لاشه‌های سوخته سگ در خانه‌ای مخروبه در حاشیه شاهدشهر رها شده بود و پس از اعلام موضوع به دادستانی، فرمانداری و نیروی انتظامی پییگری‌های مربوطه آغاز شد.

سلمانی با اشاره به ارجاع موضوع به دادگستری شهرستان شهریار و نیروی انتظامی و پیگیری شهرداری گفت: گویا بانیان این اتفاق گروهی با عنوان حامیان حیوانات بودند که در کار پرورش و نگهداری سگ بودند که به علت مریضی سگ‌ها و عدم امکان نگهداری، تعدادی از این سگ‌ها را متاسفانه آتش زده و در بیابان رها می‌کنند.

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها