{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سلبریتی های مشهور که با قتل فجیع درگذشتند.

 قتل در بین سلبریتی های زن هم زیاد است.قتل و جنایت فقط در سیاست و دعواهای خانوادگی و خیابانی نیست.در دنیای هنر هم قتل و ترور رخ می‌دهد و چـه بسا کـه بیشتر از باقی اسـت. سلبریتی ها هم دشمنان سر سختی دارند کـه ممکن اسـت نقشه قتل انها را طراحی کنند، در ادامه با ما همراه باشید تا این سلبریتی هایی که به قتل رسیدند رابه شـما معرفی کنیم.

مرلین مونرو

در تاریخ ۱۴ مرداد سال ۱۳۴۱، جسم بی‌جان مرلین مونروی زیبارو در حالیکه گوشی تلفن در دستش خشک شده بود در رختوابش در لس‌آنجلس پیدا شد. در آن زمان گفته شد کـه مرلین مونرو با مصرف بیش از حد داروهای خواب‌آور خودکشی کرده اسـت اما برای مرلین‌ مونرویی کـه دنیا را در آستین خود داشت چنین مرگی بعید بنظر می رسد و همین امر گمانه‌‌ زنی‌ های زیادی را در پی داشت.

قتل

یکی از مهم‌ترین فرضیه‌های مرگ مرلین مونرو، ارتباط این هنرپیشه زیبا با افراد سرشناسی مانند جان اف کندی، رئیس جمهور ایالات امریکا و برادرش رابرت اف‌ کندی اسـت. گفته میشود کـه ارتباط مرلین مونرو با این دو نفر باعث شده تا وی چیزهایی را ببیند کـه هرگز نباید میدهید ودر نتیجه برای ساکت کردن او بـه وی داروهای خواب‌آور خورانده‌اند. سازمان سیا کشور آمریکا از زمان مرگ مرلین مونرو تا بـه امروز هرگز این پرونده را مختومه اعلام نکرده اسـت.

ناتالی وود

این چهره سرشناس و سلبریتی موفق در تاریخ ۸ آذرماه سال ۱۳۶۰ همراه با همسرش رابرت واگنر دریک قایق تفریحی بودند کـه در دریا غرق شد. رابرت واگنر مدعی شد ناتالی وود شب قبل نوشیدنی زیادی خورده و ناپدید شده اسـت. چندین ساعت بعد نیز پیکر بی‌جان ناتالی در حالیکه صورتش در آب قرار داشت و لباس ابریشمی فاخری بـه‌تن کرده بود، شناور در آب پیدا کشد.

قتل

از آنجایی کـه ناتالی وود نوشیدنی زیادی مصرف کرده بود در ابتدا رسانه‌ ها خبر از مرگ تصادفی او دادند اما پس از بررسی‌های بیشتری در دکتری قانونی مشخص شد کـه کبودی‌های زیادی روی جنازه ناتالی وود وجوددارد و این امر حکایت از قتل وی داشت. در نتیجه رابرت واگنر کـه اینروزها ۸۷ سال دارد بـه‌عنوان مظنون اصلی قتل ناتالی وود شناخته شد.

مدتی پیش نیز خواهر ناتالی وود و ناخدای قایق واگنر در برنامه تلویزیونی حضور پیدا کردند و مدعی شدند رابرت واگنر قاتل ناتالی وود اسـت. در همین زمینه اف‌.‌بی‌.‌آی درسال ۲۰۱۲ پرونده مرگ ناتالی وود را از غرق شدن اتفاقی بـه غرق شدن بـه دلایل نامشخص تغییر داد اما از آنجایی کـه این حادثه سال‌ها پیش باز میگردد بعید بـه‌نظر میرسد شواهد کافی پیدا شود و مرگ ناتالی وود در پرده‌ای از ابهام باقی خواهد ماند.

الیزابت شُرت

بیست و پنج دی‌ماه سال ۱۳۲۵ بدن بی‌جان الیزابت شرت در حالیکه جراحت‌های مهلکی داشت دریک پارکینگ خالی دریک محوطه متروکه در لس‌آنجلس پیدا شد. بدون الیزابت از وسط بـه‌ دو نیم شده بودو خون او را کاملاً خالی کرده بودند. در صحنه جرم نیز هی اثری از مجرم نبود و تمامی آثار جرم بادقت پاک شده بود.

قتل

این جنایت تنها یک شاهد داشت کـه مدعی بود یک سدان مشکی را مشاهده کرده بود اما این شاهد گواه دیگری مطرح نکرد. نظریه‌های مختلفی در خصوص مرگ خونین و رمز‌آلود الیزابت مطرح شد اما این نظریه‌ها هرگز راه بـه جایی نبرد و قاتل نابکار و بی‌رحم توانست از چنگ قانون بگریزد.

بریتنی مورفی

این بازیگر زیبا و جوان راکه هنرنمایی وی در فیلم ۸ مایل را حتما بـه‌خاطر دارید در سن ۳۲ سالگی در حمام خانه‌اش غش کرد و پس از انتقال بـه بیمارستان دچار ایست قلبی شد و جان بـه جان آفرین تسلیم کرد. بریتنی مرگ عجیبی داشت و حتی کالبد شکافی نیست نتوانست دلیل اصلی مرگ او را تشخیص دهد. علت مرگ او نوعی خاص از بیماری ذات‌الریه ذکر شد.

قتل

این دلیل در ابتدا خیلی جدی گرفته نشد تا این کـه حدود شش ماه بعد همسر بریتنی مورفی نیز دقیقاً بهمین بیماری عجیب مبتلا شد و از دنیا رفت. مرگ همسر بریتنی مورفی باعث شد تا ادامه بهداشت لس‌آنجلس آزمایش‌های بیشتری را در خانه آن‌ها ترتیب دهد و مشخص کرد کـه نوعی خاصی از قارچ باعث مرگ بریتنی مورفی و همسرش شده اسـت.

این دلایل هرگز طرفداران بریتنی مورفی را قانع نکرد، پدر بریتنی نیز مدعی شد کـه بریتنی با زهر آرسنیک مسموم شده بود اما پلیس حرف‌های پدرش را جدی نگرفت و مرگ بریتنی مورفی کـه در اوج سلامت و شهرت قرار داشت بـه یکی از مرگ‌های عجیب و تاسف‌بار هالیوود تبدیل شد.

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها