{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

دوباره پدری دیگر قصد جان فرزندش را کرد.

قتل پسر به دستان پدرش همه را محزون کرد.قتل اینبار در فسا رخ داد.قتل فرزند این روز ها زیاد شده است.خبرهایی از این نوع قتل زیاد به گوش می رسد.در ادامه ماجرای این قتل را بخوانید.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری مردی میانسال در شهرستان "فسا" خبر داد که شب گذشته در مشاجره خانوادگی، پسر 29 ساله خود را به قتل رسانده بود.

 سرهنگ "کاووس محمدی" ، در تشریح این خبر اظهار داشت: شب گذشته با اعلام مرکز فوریتهای پلیسی 110 مبنی بر درگیری خانوادگی در یکی از روستاهای شهرستان فسا، بلافاصله ماموران انتظامی به محل مورد نظر اعزام شدند.

وی افزود: در تحقیقات تکمیلی مشخص شد پسری 29 ساله به دلایل مشکلات شخصی و خانوادگی با پدر 56 ساله خود که دچار بیماری روحی و روانی بوده است درگیر، که این درگیری باعث مجروح شدن پسر با ضربات چاقوی پدر شده و ضارب نیز پس از ارتکاب جرم سریعا از محل متواری شده است.

این مقام انتظامی با بیان اینکه مجروح سریعا به مرکز درمانی انتقال ولی در مسیر به علت شدت جراحات وارده فوت کرد، گفت: ماموران انتظامی با اقدامات فنی و پلیسی موفق شدند صبح امروز، متهم متواری را شناسایی و دستگیر کنند.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه در این خصوص پرونده ای تشکیل و تحت پیگیری است، خاطر نشان کرد: آموزش مهارت های زندگی و اندکی تحمل، تدبیر و گذشت از بروز چنین حوادثی پیشگیری خواهد کرد.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها