{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

قاتل به طرز فجیعی با ضربات چاقو محمد جواد را به قتل رساند و سرش را برید.

قتل جوان 27 ساله افسریه را غرق در خون کرد.قتل محمد جواد یک دختر 6 ماهه را بی پدر کرد.محمد جواد کارمند اداره برق بود و به تازگی در پرند یک واحد مسکونی خریده بود که به قتل رسید.انگیزه قاتل شیطان صفت از این قتل معلوم نیست. هنوز اثری از قاتل بعد از انجام قتل پیدا نیست.

شنبه 19تیرماه امسال،جسد سر بریده یک جوان 27 ساله در پارک شهید بهشتی افسریه توسط رهگذران کشف شد.ماموران کلانتری 132 افسریه بلافاصله برای رسیدگی به این جنایت در محل حاضر شدند.

در حالی که مدارک شناسایی مقتول و گوشی تلفن همراهش معدوم شده بود،جسد برای احراز هویت به پزشکی قانونی انتقال یافت.

در حالی که روز قبل از پیدا شدن جسد مجهول الهویه،اعضای خانواده محمدجواد گرایی فقدانی او را به پلیس گزارش داده بودند و با توجه به تطابق مشخصات جسد با فرد مفقودی،خانواده محمد جواد در جریان کشف جسد مجهول الهویه قرار گرفته و با حضور در پزشکی قانونی هویت جسد را تائید کردند.

محمد جواد 27 ساله به طرز فجیعی با ضربات چاقو از پادرآمده بود و عامل جنایت گلو او را بریده بود.

دایی محمدجواد در یک گفتگو در مورد جزئیات این حادثه گفت:

«محمد جواد کارمند اداره برق بود و به تازگی یک آپارتمان در پرند خریده بود.او متاهل بود و یک دختر شش ماهه دارد.جمعه محمدجواد شیفت بود اما از بعدازظهر تلفنش را جواب نداد.بعد از اینکه جسد او در افسریه تهران کشف شد،خودروی او در نزدیکی پرند پیدا شد.هنوز هیچ سرنخی از قاتل و انگیزه او از این جنایت مشخص نیست.»

دایی مقتول در ادامه گفت:

«محمدجواد دو برادر داشت که یکی از آنها در جنگ به شهادت رسید.»

رسیدگی به این پرونده در دستور کار پلیسی و قضایی قرار دارد.

منبع:رکنا

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها