{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

جسد دختر دانشجو ساعت 1:42 بامداد سه شنبه داخل خودرواش کشف شد علت مرگ او چه بود؟

جسد دختر 32 ساله پشت فرمان خودرویش پیدا شد. جسد رزیدنت یکی از بیمارستان های تهران در شمال تهران کشف شد. جسد این رزیدنت معمای پلیسی را پیش روی ماموران قرار داد. خانواده رزیدنت جوان به دنبال دخترشان بودند که با جسد او پشت فرمان روبرو شدند.

ساعت 1:42  بامداد سه شنبه 22 تیر مأموران کلانتری 164 قائم در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت از مرگ مشکوک دختری جوان داخل خودرواش خبر دادند.جسد رزیدنت پشت فرمان خودرویش پیدا شد.

به دنبال اعلام این خبر تحقیقات به دستور بازپرس مصطفی واحدی آغاز شد. به دنبال اعلام این خبر تیم جنایی راهی محل حادثه شد و با جسد دختر 32 ساله پشت فرمان خودرواش در حالی مواجه شد که خون از دهان و بینی اش بیرون آمده بود.

پزشکی قانونی زمان مرگ را حدود 12 ساعت قبل اعلام کرد. باتوجه به اینکه علت مرگ مشخص نبود، به دستور بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت جسد برای مشخص شدن علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد.

 در بررسی های صورت گرفته، خانواده دختر جوان که موضوع را به پلیس اعلام کرده بودند، گفتند: دخترمان رزیدنت بیمارستان و شیفت شب بود. صبح منتظر برگشت دخترمان بودیم اما خبری از او نشد. با این احتمال که کار برایش پیش آمده و دیرتر به خانه می آید منتظرش ماندیم اما تأخیر او بیشتر شد و هر چه به تلفن همراهش زنگ می زدیم جواب نمی داد. بیمارستان هم خبری از او نداشت، نگران بودیم و تصمیم گرفتیم که به بیمارستان محل کارش برویم.

 در نزدیکی بیمارستان خودروی 206 او را دیدیم و پشت فرمان با جسد دخترمان مواجه شدیم. خون از دهان و بینی او بیرون آمده بود.

بازپرس جنایی دستور بازبینی دوربین های مداربسته اطراف محل حادثه، تحقیق از همکاران و بررسی برای رازگشایی از مرگ دختر جوان را صادر کرد.

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها