{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

قاتل هم اتاقی اش را سلاخی کرده بود.

گزارش پلیس حاکی از آن است که جسد متعلق به زن 53 ساله ای بوده که از چندی پیش گزارش مفقودی اش از سوی خانواده او به اداره پلیس داده شده بود و در این مدت ماموران در جست و جوی او بودند که ناگهان جسد تکه تکه شده اش در یک فریزر در جنگل پیدا شد.

سخنگوی پلیس در خصوص این پرونده عنوان کرد که یک فرد هنگام قدم زدن در جنگل با فریزر سفید رنگی رو به رو شد که به شدت بوی بدی می داد و رها شده بود .

این مرد بلافاصله با پلیس تماس گرفته و موضوع را گزارش می دهد ماموران پلیس با بررسی فریزر متوجه می شوند که فریزر حاوی جسد زنی است که ماه ها از ناپدید شدنش می گذرد به همین دلیل تحقیقات بیشتری در این ارتباط آغاز می شود و در نهایت هم اتاقی وی به جرم قتل وی بازداشت می شود.

قتل

در جریان دستگیری متهم وی به جنایت خود اعتراف کرده و گفت پس از کشتن قربانی و قرار دادن جسدش در فریزر از طریق فیس بوک پیامی ارسال کرده بود که چون به کرونا مبتلا شده در خانه استراحت می کند و نمی تواند به بیمارستان برود اما تمایلی به ارتباط با دوستان خود ندارد و بی حوصله است اما با این وجود دوستان وی که مطمئن بودند او به کرونا مبتلا نشده به پلیس اطلاع داده و درخواست کمک کردند .

در حال حاضر رسیدگی به پرونده آغاز شده است.

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها