{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بعضی‌ها اندام طبیعی و نرمالی دارند اما به نسبت اندامشان، پاهای بزرگی دارند.

البته شاید این فقط تصور خود آنهاست که پاهایشان پهن تر و بزرگ تر از حالت طبیعی است، چون برای دیگران خیلی مهم نیست که فرم پاهای کسی چه شکلی است! به هر حال اگر می خواهید خیالتان راحت شود و پاهایتان کوچک تر از آن چیزی که هستند به نظر برسند، این متن را بخوانید.

۱٫ کفش‌های تیره رنگ

کفش‌هایی که رنگ تیره دارند نسبت به رنگ‌های روشن و لایت، پاهایتان را کوچک تر نشان می دهند.رنگ‌های تیره‌ی قرمز، آبی، بنفش، سبز، قهوه‌ای، خاکستری و مشکی نسبت به طیف روشن این رنگ‌ها،برای این منظوربهتر هستند. رنگ مشکی مخصوصاً در لباس، شما را لاغرتر نشان می دهد.

۲٫ صندل های ظریف نپوشید

کفش‌های بندی مثل صندل که تقریباً کل پا در آن معلوم است، هر پایی را بزرگ تر نشان می دهند.چون این کفش ها تنگ هستند و به پا می چسبند. خانم هایی که پاهای استخوانی دارند نباید کفش های بندی، صندل، کفش های جلو باز ، پشت بندی یا پهلو باز بپوشند.

۳٫ به جای کفش های نوک تیز، کفش هایی با نوک گرد بپوشید

کفش های نوک تیز حتی پاهایی که خیلی ظریف هستند را هم بزرگ نشان می دهند، بنابراین اگر پاهای بزرگی دارید اصلاً از این کفش ها استفاده نکنید. کفش های باریک و نوک تیز نپوشید، از کفش های نوک گرد که کشیدگی و بزرگی پا را نشان نمی دهند استفاده کنید. کفش ملی پیشنهادهای خوبی در این باره برای شما خواهد داشت.

۴٫ کفشتان را با لوازم ساده تزئین کنید

اگر می‌خواهید دیگران به پاهای بزرگتان توجه نکنند، کفشتان را با لوازم مختلف تزئین کنید. سگک، پاپیون، منگوله، بند یا تور، دکمه و چیزهای دیگری مثل این ها به روی کفشتان اضافه کنید یا کفشی بخرید که این چیزها را داشته باشد.پیداکردن این کفشها در فروشگاه آنلاین کفش ملی کار سختی نخواهد بود.

۵٫ کفش پاشنه دار بپوشید

فکر می کنید چرا زنان مشهور همیشه کفش های پاشنه دار می پوشند؟ به خاطر این که هم قد بلندتر به نظر می رسند، هم کفش پاشنه‌دارپاها را کوچک تر نشان می دهد. برای این که پاهایتان کوچک تر به نظر برسد، حتماً نباید کفش‌هایی را انتخاب کنید که پاشنه های خیلی بلند و باریکی دارند، چون پاشنه های پهن، کوتاه یا پاشنه های یکسره که برای استفاده ی روزانه هم راحت ترند، برای این منظور بهتر هستند.نمونه‌های خوبی از این کفش‌ها را می‌توانید در فروشگاه آنلاین کفش ملی  بیابید.

۶٫شلوارهای پاچه گشاد بپوشید

شلوارهایی که پاچه بسیار تنگ دارند اغلب تمام ابعاد کفش شما را در معرض دید قرار می دهند ، اما شلوارهایی با پاچه گشاد از جمله شلوارهای بوت‌کات، دم پا گشاد و راسته گشاد به دلیل آنکه بخشی از قالب کفش را پنهان می‌کنند پای شما را کوچکتر نشان می دهند.

۷٫به تجربه خودتان اعتماد کنید

در نهایت اینکه گاهی یک کفش هیچ‌کدام از ویژگی های ذکر شده را ندارد مثلا نوک تیز است، کفی تخت یا رنگ روشنی دارد، اما در پا خوب می نشیند و فرم خوبی به پای شما می دهد، به مرور و تجربه متوجه چنین سبک‌هایی خواهید شد …

مناسب ترین کفش‌ها مطابق با اغلب سلایق را می توانید از فروشگاه آنلاین کفش ملی تهیه کنید .

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها