{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

احتمالا هنگامی که با شرکت های بزرگ یا کسب و کارهای حرفه ای تماس گرفته اید، اپراتور شما را به داخلی مورد نظرتان متصل می کند.

احتمالا هنگامی که با شرکت های بزرگ یا کسب و کارهای حرفه ای تماس گرفته اید، اپراتور شما را به داخلی مورد نظرتان متصل می کند. در گذشته این کار توسط منشی انجام می شد؛ اما با پیشرفت تکنولوژی و مشکلاتی که این نوع ارتباطات داشت، کم کم در سیستم های سانترال صندوق صوتی، جای اپراتورهای انسانی را گرفتند؛ اما امکاناتی که این سیستم دارد، به مراتب بیشتر از کاری است که یک اپراتور انسانی می توانست انجام دهد. از طرفی، هزینه های اضافی برای جذب نیروی انسانی نیز کاهش می یافت و همین عامل سبب شد تا گرایش به سمت آن ها به شدت زیاد شود.

9

صندوق صوتی پاناسونیک و کاربرد آن

کمپانی بزرگ پاناسونیک، به عنوان یک تولید کننده مطرح و پیشتاز در زمینه سیستم های سانترال، توانسته است بهترین امکانات را در این زمینه فراهم کند. صندوق های صوتی متنوعی طراحی شده است که هر کدام دارای قابلیت های خاصی هستند. برخی از این سیستم ها برای کسب و کارهای بزرگ و توسعه یافته طراحی شده اند  صندوق صوتی پاناسونیک به صورت مجزا از مراکز تلفن سانترال عمل می کند و نسبت به کارتهای اپراتور گویا که بر روی سانترال ها نصب می شوند، کاملا تفاوت دارد.

صندوق صوتی می تواند پیغام ها را ضبط کند و آن ها را به مقصد مورد نظر ارسال کند. سرویس خودکار گویا، ضبط اتوماتیک تماس، مسیریابی خودکار تماس، ارسال ایمیل و ... همگی از مواردی هستند که یک صندوق صوتی می تواند به کاربر ارائه دهد.

انواع صندوق های صوتی پاناسونیک

برای مدیریت بهتر منابع انسانی و ارتباطات آن ها، نیاز است تا از سیستم های پیشرفته ای استفاده شود. پاناسونیک نیز در این زمینه تولیدات متنوعی دارد. مدل های مختلفی از انواع صندوق صوتی را در بین این موارد می توان مشاهده کرد.

با توجه به این که بخواهید از چه کارایی هایی در این صندوق ها استفاده کنید، بهتر است با اطلاعات از مدل ها، کاربردها و قابلیت های آن ها، خرید داشته باشید. پاناسونیک بهترین و متنوع ترین صندوق های صوتی را در اختیار کاربران این حوزه قرار می دهد. در ادامه دو مدل از رایج ترین انواع صندوق صوتی پاناسونیک را بررسی می کنیم تا بیشتر با آن ها آشنا شوید.

 

10

صندوق صوتی tvm 200

این صندوق صوتی برای کسب و کارهای کوچک تا نسبتا بزرگ قابل استفاده است. البته می توان بر روی خطوط مختلف یکی قرار داد تا استفاده و ساماندهی آن ها نیز راحت تر باشد. این صندوق امکان پردازش صدا تا 24 پورت را داراست.

داشتن 1024 ظرفیت ایمیل باکس باعث شده است تا بتوان برای مدتی طولانی ایمیل های ورودی را نگه داشت.

صندوق صوتی tvm 200 این قابلیت را برای کاربر ایجاد کرده است که بتواند به راحتی مکالمات، پیغام ها و ... را روی هارد دیسک ضبط کرده و نگهداری کند. این کار با تنظیماتی که روی این صندوق صوتی پاناسونیک وجود دارد، قابل انجام است.

صندوق صوتی tvm 200 سیستم جوابگوی اتوماتیک نیز دارد. برای مواردی که اپراتور در کنار دستگاه نیست، این صندوق می تواند جوابگو باشد و صدای ضبط شده را پخش کند.

این صندوق صوتی حرفه ای، ظرفیت 1000 ساعت برای ضبط پیغام بدون محدودیت تعداد را هم داراست. از این رو می تواند برای کسب و کارهای حرفه ای به راحتی مورد استفاده قرار گیرد و تماس ها و مکالمات را ساماندهی کند.

11

 

صندوق صوتی tvm 50

از دیگر محصولاتی که شرکت پاناسونیک در زمینه صندوق های صوتی به بازار عرضه کرده است، صندوق صوتی tvm50 است. این صندوق را می توان به دستگاه های سانترال TDA ,TDE به صورت مجزا متصل کرد.

گاهی اوقات ممکن است مشتریان زیادی داشته باشید و معطل ماندن آن ها پشت خطوط باعث شوند تا برخی از مشتریان یا مراجعان خود را از دست دهید. به همین علت استفاده از صندوق صوتی پاناسونیک با قابلیت ایجاد صف انتظار، به شما کمک می کند تا تماس های ورودی خود را به مراتب بهتر و ایده آل ساماندهی کنید.

قابلیت گزارشگیری حرفه ای از مکالمات، ضبط آن ها و تمامی فعالیت هایی که یک اپراتور انسانی پشت دستگاه تلفن می توانست انجام دهد، به صورت دقیق و با کیفیت بالاتر اجرا میکند.

صندوق صوتی tvm50 به صورت مجزا بر روی سیستم سانترال قرار می گیرد و ظرفیت 2 تا 6 پورت و اتصال به این تعداد خطوط شهری را دارد.

حداکثر 8 ساعت زمان ضبط پیغام برای این صندوق وجود دارد. از این رو کاربران می توانن پیغام های خود را هر زمان که بخواهند چک کنند. به علاوه هنگام مکالمه، با زدن یک دکمه به راحتی آن را ضبط کنند.

استفاده از صندوق صوتی پاناسونیک، امکانات و قابلیت های زیادی را برای کاربران و کسب و کارها ایجاد کرده است تا تعداد زیاد مشتریان یا مراجع خود را به راحتی ساماندهی کنند و رضایت آن ها را به همراه داشته باشند.

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها