{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

دانش‌آموزانی که بیماری زمینه‌ای دارند یا در خانواده‌شان، کسی کرونا گرفته یا علائم کرونا و سرماخوردگی دارند، به مدرسه نروند.

کدام دسته از دانش‌آموزان نباید به مدرسه بروند؟
قرار است دانش‌آموزان در تمام مناطق سفید، زرد و قرمز در مدارس حضور یابند، اما نحوه حضور دانش آموزان در مدارس بسته به تراکم مدرسه دارد یعنی مدارسی که نمی‌توانند پروتکل‌های بهداشتی مانند فاصله یک متر بین دانش آموزان در کلاس درس را رعایت کنند باید دانش‌آموزان را گروه‌بندی کنند.
سال تحصیلی ۱۴۰۰ ـ ۱۳۹۹ تا ساعاتی دیگر آغاز می‌شود؛ بر این اساس وزارت آموزش و پرورش اعلام کرده است که هیچ تفاوتی بین مناطق سفید، زرد و قرمز از نظر رعایت پروتکل‌های بهداشتی نیست و مدارس در تمام این مناطق با رعایت پروتکل‌های بهداشتی دایر است.
 
بر این اساس مدارس دارای جمعیت بالا در کلاس‌های درس، دانش‌آموزان را گروه بندی کردند و برخی فردا کلاس ندارند، اما ۳ گروه از دانش‌آموزان نباید فردا به مدرسه بروند.
وزیر آموزش و پرورش در این خصوص گفت: «دانش‌آموزانی که بیماری زمینه‌ای دارند یا در خانواده‌شان، کسی کرونا گرفته یا علائم کرونا و سرماخوردگی دارند، به مدرسه نیایند».
البته برای این ۳ گروه برنامه آموزشی وجود دارد و از درس و مشق عقب نمی‌افتند. البته با پیگیری مدرسه و خانواده اگر مشکلی برای حضور این دانش‌آموزان در مدرسه نباشد و بیماری بهبود یابد، به مدرسه باز می‌گردند.
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها