{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

در فضای مجازی شایعه ای عجیب در حال دست به دست شدن است . عکس محمدرضا گلزار کنار فرهاد مجیدی باعث شد که افرادی مریض دست به شایعه سازی بزنند .

 محمدرضا گلزار با همسر سابق رامبد جوان ازدواج کرد؟ + عکس

در فضای مجازی شایعه ای عجیب در حال دست به دست شدن است . عکس محمدرضا گلزار کنار فرهاد مجیدی باعث شد که افرادی مریض دست به شایعه سازی بزنند .سریال  ساخت ایران ۲ به کارگردانی برزو نیک نژاد ساخته شده است و در این سریال که برای شبکه نمایش خانگی تهیه شده است  بازیگران  معروفی هچون محمدرضا  گلزار  ، امین حیایی ،  سحر دولتشاهی  ، محسن کیایی ، امیرحسین رستمی ، سارا بهرامی و …  بازی می کنند.اکثر فیلمبرداری این فیلم در کشور چین انجام شده است و بازیگران مدت زیادی را در این کشور حضور داشتند.تعدادی  بازیگر  خارجی نیز در این سریال بازی می کنند.

محمدرضا-گلزار

محمدرضا-گلزار (2)

محمدرضا-گلزار (1)

سریال  ساخت ایران ۲ به کارگردانی برزو نیک نژاد ساخته شده است و در این سریال که برای شبکه نمایش خانگی تهیه شده است  بازیگران  معروفی هچون محمدرضا  گلزار  ، امین حیایی ،  سحر دولتشاهی  ، محسن کیایی ، امیرحسین رستمی ، سارا بهرامی و …  بازی می کنند.اکثر فیلمبرداری این فیلم در کشور چین انجام شده است و بازیگران مدت زیادی را در این کشور حضور داشتند.تعدادی  بازیگر  خارجی نیز در این سریال بازی می کنند.

محمدرضا-گلزار

محمدرضا-گلزار (2)

محمدرضا-گلزار (1)

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها