{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

عکسی که شراره رخام با سگش در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.

عکسی که شراره رخام با سگش در صفحه رسمی اینستاگرامش گذاشته است.شراره رخام متولد ۱۳۵۰ در تهران بازیگر ایرانی است.شراره رخام  با بازی در مجموعه فقط بخاطر توش در رمضان باعث شهرتش شد. 

D7447D05-B50C-49B1-8A25-8AC329F671B3

 شراره رخام با فرهاد قریب (استیون راش) مستندساز ایرانی-آمریکایی ازدواج کرد که بعد از مدت کوتاهی بخاطر عدم علاقه به مهاجرت از ایران  از هم جدا شدند. 

شراره رخام بعداز تزریق ژل لب  و لو رفتن آن حضورش در تلویزیون کمرنگ تر شد حالا به قول خودش ازشر آن ژل راحت شده و خیلی هم از ظاهرش راضی است.

ظاهری که جامعه ما بیشتر می‌پسندد و البته او را خوشحال تر از قبل می‌کند. شراره رخام در صفحه شخصی خود تصویری جذاب سوار بر اسب چوبین منتشر کرده است!

 
فارغ التحصیل لیسانس رشته زبان روسی از دانشگاه آزاد تهران شمال و لیسانس بازیگری از جهاد دانشگاهی تهران است شراره رخام فارغ التحصیل رشته تدوین از مرکز آموزش فیلمسازی نیز می باشد و دوره های بازیگری را در کارگاه های آزاد گذرانده است، از همین کلاسه ها به فیلم عروسک کاغذی در سال 1374 معرفی شد.
 
. پدرش فوت کرده و یک برادر دارد و یک خواهر دارد
 
بازی او در اپیزود اول فیلم نسل سوخته در سال 1379 او را به عنوان بازیگری توانا معرفی کرد اما بازی وی در مجموعه فقط بخاطر تو در رمضان سال 1382 باعث شهرت وی شد.
 
همسر سابق شراره رخام:
 
فرهاد قریب (غریب) (استیون راش)فیلمنامه نویس و مستندساز ایرانی-آمریکایی ساکن لس آنجلس که در سینمای هالیوود
فعالیت دارد
 
شراره رخام بازیگر سینما و تلویزیون گفت:بهترین عیدی ام را از همسر سابقم که یک بلیت مسافرت به جزایر هاوایی بود دریافت کردم.
 
علت تخلیه ژل لب شراره رخام:
 
شراره رخام چندی پیش در یک برنامه تلویزیونی گفته بود که از تزریق پروتز لب و عمل زیبایی پشیمان است .او می گوید:یکی از عواملی که باعث ایجاد فاصله بین من و نقش آفرینی در سریالهای تاریخی شد تزریق ژل در لبم بود البته خودم از این کار پشیمان شدم به دلیل تزریق این ژل عده ای در سریالهای تاریخی من را انتخاب نمی کردند چون می گفتند در زمانهای گذشته چیزی به نام ژل لب نداشتیم این موضوع مدتی من را کم کار و درگیر کرد اما باید بگویم به کمک یک پزشک خوب این ژل لب را تخلیه کردم و در حال حاضر یک سال و نیم است که ژل لب ندارم و به حالت سابق بازگشته ام.
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها