{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

ساقی حاجی پور نقش همسر مهدی پاکدل را در سریال ممنوعه برعهده داشت.

ساقی حاجی پور, بازیگر سینما و تلویزیون در ۲۶ مهر ۱۳۷۴ در تهران به دنیا آمده است. ساقی حاجی پور کار هنری را از تئاتر شروع کرده و با بازی در سریال سایه‌ بان به کارگردانی برادران محمودی به طور حرفه ای وارد عرصه بازیگری شده است.بازی در سریال هم گناه نخستین کار تصویری ساقی حاجی پور می باشد. او پیش از این در تئاتر بازی می کرده است.

SwuDWCEVlLhi

ساقی حاجی پور هنرپیشه ایرانی و متولد سال ۱۳۷۴ در تهران می باشد. ساقی حاجی پور کار خویش را با تئاتر از سال ۱۳۹۶ آغاز کرد و در تئاتر شربت سینه به کارگردانی و نویسندگی «رسول کاهانی» بازی کرد. ساقی حاجی پور هنوز ازدواج نکرده و مجرد است. 

 

سریال «هم گناه» نخستین کار تصویری ساقی حاجی پور است و پیش از این کار فقط در تئاتر فعالیت داشته است.ساقی حاجی پور در‎باره ی تست بازیگری و حضورش در مجموعه خانگی هم گناه گفت:" من طی یک پروسه 3، 4 هفته ای برای دادن تست های گوناگون برای نقش هدیه به دفتر می‎رفتم.

 تقریباً از بین 80 نفر انتخاب شدم و جزء آخرین نفراتی بودم که برای تست رفته بودم. از آقای کیایی خیلی ممنونم که به من اعتماد کردند زیرا این نخستین کار تصویر من بود و فضای کار یک فضای کاملاً حرفه ای با آدم‎های حرفه ‎ای بود و اعتماد به کسی که هیچ تجربه ی تصویری ندارد، بسیار دشوار است. از این که تونستم در تست ‎ها قبول بشم، خداروشکر می‎کنم."

 

ساقی حاجی پور در سریال هم گناه با بازیگران مشهوری مانند پرویز پرستویی، هدیه تهرانی، هنگامه قاضیانی، حبیب رضایی، محسن کیایی،  مهدی پاکدل ، مسعود رایگان، رؤیا تیموریان، پدرام شریفی بازی می کنند.

 

 

 

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها