{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

دریا مردادی دشت بازیگر سریال ویلای من عروس فاطمه گودرزی هنرمند سرشناس کشورمان است که بعد از مدتها خبر ازدواجش با پویان گنجی را به صورت علنی تایید کرد.

عکس عاشقانه پسر و عروس فاطمه گودرزی در اتاقی رومانتیک!
دریا مردادی دشت بازیگر سریال ویلای من عروس فاطمه گودرزی هنرمند سرشناس کشورمان است که بعد از مدتها خبر ازدواجش با پویان گنجی را به صورت علنی تایید کرد.چند ماه پیش بود که انتشار عکس دونفره دریا مرادی دشت و پویان گنجی پسر فاطمه گودرزی حسابی خبرساز شد اما واکنشی از سوی هیچ کدام از این هنرمندان منتشر نشد که تاییدی بر این ادعا باشد.


 

122064552_2812293245761269_2733473675608976344_n

 

نوزدهمین جشن حافظ بیستم تیرماه برگزار شد و فاطمه گودرزی بازیگر کشورمان به همراه عروس و پسرش در این مراسم حضور داشت .

عاشقانه های عروس فاطمه گودرزی برای پسرش

دریا مرادی دشت بازیگر سریال ویلای من با انتشار عکس هایی از حضور در جشنواره فیلم فجر بالاخره به خبر ازدواجش واکنش نشان داد و عاشقانه هایی برای همسرش نوشت.

دریا مرادی دشت

دریا مرادی دشت عروس فاطمه گودرزی

عروس فاطمه گودرزی با انتشار این عکس که تصویر همسرش کات شده بود نوشت: کنار تو همیشه سرم بالاست ..... نوزدهمین جشن حافظ...

عروس فاطمه گودرزی

دریا مرادی دشت عروس فاطمه گودرزی

عکس بعدی خانم بازیگر عکسی در کنار فاطمه گودرزی و پسرش بود که با انتشار آن نوشت:آرامش داشتن کنار شما برای من موهبتیست که تکراری نمیشود...

دریا مرادی دشت و همسرش

دریا مرادی دشت و همسرش پویان گنجی در جشن حافظ

بالاخره دریا مرادی دشت با انتشار این عکس در کنار همسرش پویان گنجی نوشت:آرام و آسوده در کنارت قدم بر میدارم... با وقار و با صلابت کنارم ایستاده ای... پشتم به تمام وجودت گرمه... نقطه اول و آخر ...

دریا مرادی دشت

بازی فاطمه گودرزی و پسرش و دریا مرادی دشت در سریال امروز فردا

دریا مردادی دشت سال 90 در سریال امروز و فردا ساخته حسین قناعت به ایفای نقش پرداخت و در این سریال با پویان گنجی و فاطمه گودرزی همبازی شد.
 
دریا مرادی دشت

دریا مرادی دشت در مجموعه سوغات جنگل

دریا مردی دشت بازیگر جوان سینما و تلویزیون است که بازیگری را با سریال تبریز در مه آغاز کرد و سریال ویلای من مهران مدیری تجربه موفقی برای او بود که راه را برای بازی های دیگر او در سریال شوخی کردم و در حاشیه باز کرد و اغلب مردم او را با این سریال ها می شناسند.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها