{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

ریحانه پارسا شب گذشته با انتشار یک لایو با محسن افشانی در خصوص حواشی اخیر به وجود آمده اش در ترکیه گفت: "روز سه شنبه ساعت ۱۰ شب با انتشار یک لایو جواب تمام حواشی اخیر را می‌دهم

درخواست عجیب ریحانه پارسا از دونالد ترامپ+عکس

درخواست عجیب ریحانه پارسا از دونالد ترامپ. ریحانه پارسا شب گذشته با انتشار یک لایو با محسن افشانی در خصوص حواشی اخیر به وجود آمده اش در ترکیه گفت: "روز سه شنبه ساعت ۱۰ شب با انتشار یک لایو جواب تمام حواشی اخیر را می‌دهم.ریحانه پارسا  در توئیت خود ترامپ  و بایدن را به لایو خود و محسن افشانی دعوت کرده است!

ریحانه پارسا  شب گذشته با انتشار یک لایو با محسن افشانی در خصوص حواشی اخیر به وجود آمده اش در ترکیه گفت: "روز سه شنبه ساعت ۱۰ شب با انتشار یک لایو جواب تمام حواشی اخیر را می‌دهم"، البته به شرط آن که فالور‌های هر دوی این بازیگران به یک میلیون نفر برسد، حالا بعد از گذشت چند ساعت از لایو او با محسن افشانی با انتشار یک توئیت نظر دنبال کنندگان صفحه اش را به خود جلب کرد.

ریحانه پارسا  در توئیت خود ترامپ  و بایدن را به لایو خود و محسن افشانی دعوت کرده است! حال قرار است در این لایو چه گفته شود هنوز مشخص نیست. جالب اینجاست که در لایو دیشب  ریحانه پارسا  گفت که دنبال حاشیه سازی نیست و دیگران برای او حاشیه درست می‌کنند.

www.Campec.Ir-Shohreh-Ghamar-69-450x563

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها