{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مریم امیر جلالی بازیگر پرحاشیه این روز های سینما است .

آقای بازیگر در آغوش مریم امیرجلالی+عکس

مریم امیرجلالی  به قضاوت هایی که در اینستاگرام به او می شود واکنش نشان داد.مریم امیر جلالی  بازیگر پرحاشیه این روز های سینما است . مریم امیر جلالی شایعات زیادی پیرامونش به وجود می اید . مصاحبه های تند و تیز مریم امیر جلالی نیز حواشی زیادی داشته است . در ادامه به بررسی شایعه عجیب در مورد مریم امیر جلالی می پردازیم : 

69750606_2400040580276663_9009146522650478138_n

مریم امیرجلالی با حضور در برنامه خندوانه شایعاتی درمورد زندگی خصوصی اش را تکذیب کرد.  ابتدا در خصوص اصالتش اظهار داشت:من بارها گفتم که ملایری و اراکی و ... نیستم و تنها مادر من متولد اراک بوده. او هم پس از ازدواج به تهران آمد و من نیز متولد همین جا هستم. 

 

امیرجلالی در بخش دیگری از صحبت هایش در پاسخ به سوال رامبد جوان درباره دامادش، گفت:اینجا باز هم باید بگویم که مجید یاسر داماد من نیست؛ نمی دانم مردم این حرف ها را چطور می سازند.

این بازیگر ادامه داد:من یک دختر و دو نوه دارم که در خارج از کشور زندگی می کنند.

مریم امیرجلالی  با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام خود نوشت: سر آدم درد میگیره از این پیامهای بی محتوا از این قضاوتهای بیجا بکجا داریم میریم​

از خواب بیدار بشید، انقدر بهم بی احترامی نکنید با این همه مشکلات هنوز بخودتون نیامدیدن؟

بس کنید..

مریم امیرجلالی  متولد 1328 در تهران میباشد. او دارای مدرک فوق دیپلم حسابداری است. چهارخواهر و سه برادر دارد و خودش یکی مانده به آخری است. پدرش بازنشسته ارتش است. مریم امیرجلالی  یک دختر به نام هدیه و دو نوه به نام های کمند و فراز دارد که همگی 5 سال است در خارج از کشور زندگی میکنند.

در بسیاری از سایت ها و رسانه های خبری اینترنتی گفته شده بود که خانم  امیر جلالی  با  مجید یاسر  و همسرش نسبتی دارد و همسر  مجید یاسر  ، دختر  امیر جلالی  است .

اما چند وقت پیش خانم  امیر جلالی  با انتشار عکس زیر در صفحه ی اجتماعی اش ، نوشت :دوستان ، من و آقای  مجید یاسر  و همسرشون فقط همکار هستیم و هیچ نسبتی با یکدیگر نداریم 

آشنایی او با مینا جعفرزاده و بهمن زرین پور باعث شد وارد دنیای هنر شود.  امیرجلالی  سال 1373 وارد کارهای هنری شده و اولین بار در سریال زیرگنبد کبود به کارگردانی آقای بهمن زرین پور ایفای نقش نمود.شهرت او بیشتر به خاطر بازی در مجموعه های طنز سال های اخیر دهه 80 می باشد

مریم امیر جلالی  بازیگر سینما و تلویزیون نسبت به شایعات اخیر در پیرامون زندگی اش واکنش نشان داد.شایعه ای مبنی بر خویشاوندی علی دایی با مریم امیر جلالی هنرمند سینما و تلویزیون در شبکه های اجتماعی در حال دست به دست شدن است، این شایعه باعث واکنش و گلگی مریم امیر جلالی شد.

 

مریم امیر جلالی در صفحه اینستاگرام خود تصویری از خودش در کنار علی دایی را گذاشته و در پست خود نوشته است:دوستان اینجوری شایعه میسازن بعضی ازمردم بیکار وازخدابی خبر ما .تاحالا اقای مجید یاسر داماد من بودن حالا جاشون دادن باقای علی دائی نازنین که هردوشون برای من باعث افتخارن ولی چرا ؟ چرامدام نشستین وبجای درست فکرکردم همش سرتون توزندگی مردومه والا این کارها دورازانسانیته هفته پیش هم شایعه شد که مریم امیرجلالی درپارتی شبانه دستگیر شده واقعا دست همه شایعه سازان درد نکنه .بهتره برید بزندگی سراسرفاجعه خودیه سرک بکشید این وصله ها بمن نمی چسبه .

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها