{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

متین ستوده در رشته مدیریت بازرگانی تحصیل کرده‌است.

آرایش غلیظ و لباس های ناجور متین ستوده+عکس

متین ستوده   در رشته مدیریت بازرگانی تحصیل کرده‌است و در کلاس‌های بازیگری امین تارخ نیز شرکت کرده‌است. متین ستوده تا کنون در سریال‌های سه دونگ، سه دونگ، میکائیل و سریال غیرعلنی به ایفای نقش پرداخته‌است.متین ستوده (متولد ۲۲ اردیبهشت ۱۳۶۴) بازیگر زن ایرانی است.

اینستا

متین ستوده در رشته مدیریت بازرگانی تحصیل کرده‌است و در کلاس‌های بازیگری امین تارخ نیز شرکت کرده‌است. وی تا کنون در سریال‌های سه دونگ، سه دونگ، میکائیل و سریال غیرعلنی به ایفای نقش پرداخته‌است.

 
 

"متین السادات ستوده" بازیگر کشورمان از آن دسته از بازیگرانی است که از دوران کودکی و به واسطه پدرش وارد عرصه بازیگری شد اولین بازی او در سریال بازنشستگی بود؛ اما یادآوری را می‌توان نقطه عطف کارنامه کاری متین ستوده دانست.

 

دنیای بازیگری این هنرمند جوان فراز و نشیب فراوانی دارد از ورودش در سنین کودکی به تلویزیون گرفته تا دوری‌اش از این حوزه و بازگشت مجدد او. باشگاه خبرنگاران به بهانه‌ بازی او در سریال میکائیل گفتگویی با وی ترتیب داده که در ادامه آنرا از نظر می‌گذرانیم. 

 
  

گفتگو با متین ستوده

   

خانم ستوده شما از آن دسته از بازیگرانی هستید که در سنین کودکی به واسطه پدرتان وارد عرصه بازیگری شدید در مورد نحوه ورودتان به این عرصه بیشتر توضیح دهید.

 

بله، من در سنین کودکی به واسطه پدرم وارد عرصه بازیگری شدم. پدر من مدیر تصویر برداری بسیاری از فیلم ها و سریالها بود و بخشی از فعالیت‌هایش به عرصه کودک و نوجوان مربوط می‌شد در ابتدا به دلیل موقعیت پدرم وارد کار بازیگری شدم و اگر پدرم نبود در سنین کودکی این اتفاق برایم نمی‌افتاد.

   

اما در ادامه شما مدتی از حرفه‌، بازیگری فاصله گرفتید. دلیل این اتفاق چه بود؟

 

پدر من دوست نداشت من ناآگاهانه درگیر مسئله بازیگری شوم به همین دلیل به من پیشنهاد کرد که بگذارم مدتی بگذرد و بعد عاقلانه در این باره تصمیم بگیرم ، از سوی دیگر مشغول درس خواندن بودم و خانواده‌ام نمی‌خواستند بازیگری سبب فاصله گرفتن از دست خواندنم شود.

   

رشته تحصیلی شما مدیریت بازرگانی است و فکر می‌کنم هیچ ارتباطی با هنر و بازیگری نداشته باشد؟

   

بله ،درست است چون من نمی‌خواستم بازیگر شوم و اصلا به آن فکر نمی‌کردم .

   

از ورود مجددتان به عرصه بازیگری بگویید. در منابع آمده که کارگاه امین تارخ نقطه آغاز این بازگشت بود.

   

وقتی تصمیم گرفتم که با بازگشت خود به بازیگری یکسری چیزها را ثابت کنم در کارگاه بازیگری امین تارخ ثبت نام کردم در آن زمان دیگر دوستان قدیمی پدرم بازنشسته شده بودند و نسل عوامل پشت صحنه و کارگردانان عوض شده بود.

   

خانم "ستوده" چرا شما درخششی را که در تلویزیون دارید در سینما ندارید. دوری شما از سینما عمدی است؟

   

من به هیچ وجه دوست ندارم خود را به کسی یا کاری تحمیل کنم من مسیرم را درست رفتم و تمام تلاشم را می‌کنم که درست حرفه‌ام را بیاموزم و بقیه‌ راه را به دست تقدیر می‌سپارم، هنوز فرصت مناسب برای سینمایی شدنم پیش نیامده اما مطمئن هستم اگر قسمت باشد سینما هم مثل میکائیل به سراغ من می‌آید.

   

اگر به گذشته بر می‌گشتید همین راه را انتخاب می‌کردید؟

   

صد در صد. من راهی طولانی ولی درست را انتخاب کردم خیلی وقت‌ها نا امید و دل سرد شدم و همیشه فکر می‌کردم که دست بالای دست بسیار است و کسی که پارتی نداشته باشد نمی‌تواند پیشرفت کند اما خداوند همیشه همراه من بود و من را به جلو هدایت می‌کرد من از ابتدا از خدا خواستم اگر چیزی به صلاح من است برایم اتفاق بیفتد وگرنه کاری از پیش نمی رفت و خداوند همیشه هوای من را داشت اکنون نیز فکر می‌کنم خدا همراهم است و از من محافظت می‌کند و اگر امدادهایش نبود هرگز به اینجا نمی‌رسیدم.

سریال‌های تلویزیونی[ویرایش]

 • ۱۳۷۰–۱۳۷۴ این خانه دور است (بیژن بیرنگ و مسعود رسام) شبکه ٢
 • ۱۳۸۸ عملیات ۱۲۵ (محمدرضا آهنج) شبکه ۵
 • ۱۳۸۹–۱۳۹۰ سه دونگ، سه دونگ (شاهد احمدلو) شبکه ۵
 • ۱۳۹۱ زمانه (حسن فتحی) شبکه ٣
 • ۱۳۹۲ پروانه (جلیل سامان) شبکه ٣
 • ۱۳۹۲ یادآوری (حجت قاسم زاده اصل) شبکه آی فیلم
 • ١٣٩٣ فاخته (محمود معظمی) شبکه ٢
 • ۱۳۹۴ میکائیل (سیروس مقدم) شبکه ١
 • ۱۳۹۴ غیرعلنی (مهرداد خوشبخت) شبکه ٢ [۶]
 • ۱۳۹۵ در قصه‌ها زندگی می‌کنند (داوود بیدل) شبکه ٢
 • ۱۳۹۵ چرخ فلک (عزیز الله حمیدنژاد و بهرام عظیم پور و احسان عبدی پور) شبکه ١
 • ١٣٩۵ لیسانسه ها (فصل اول) (سروش صحت) شبکه ٣
 • ١٣٩۶ لیسانسه ها (فصل دوم) (سروش صحت) شبکه ٣
 • ۱۳۹٧ سر دلبران (محمدحسین لطیفی) شبکه ١
 • ۱۳۹۸ فوق لیسانسه‌ها (سروش صحت) شبکه ٣
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها