{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

آزاده زارعی بازیگر معروف سریال آوای باران است.

آزاده زارعی دانش‎آموخته رشته کارگردانی است. آزاده زارعی فیلم های کوتاه زیادی را کارگردانی کرده است و جوایز گوناگونی را نصیب خود کرده است. آزاده زارعی هنچنین شاعر نیز میباشد و دستی بر قلم دارد. زارعی دستی نیز در هنر قلم زنی روی مس ،نقره ، برنج و طلا دارد.
772154_624

  چکیده ای از بیوگرافی آزاده زارعی :

نام اصلی : آزاده زارعی

زمینه فعالیت: تلویزیون، سینما، تئاتر

تولد: ۱۰ خرداد ۱۳۶۸  اصفهان

محل زندگی : تهران

ملیت: ایرانی

پیشه : بازیگر

سال‌های فعالیت : از ۱۳۸۹ تاکنون

مدرک تحصیلی : رشته سینما

 

بیوگرافی آزاده زارعی:

آزاده زارعی بازیگر سینما و تلویزیون متولد 10 خرداد سال 1368 است و اصالتا اصفهانی است. او فارغ التحصیل رشته کارگردانی سینما از دانشگاه فرهنگ و هنر تهران است. وی همچنین منشی صحنه چند فیلم سینمایی نیز بوده است. 

پدر آزاده زارعی در حرفه قلم زنی فعالیت میکند و در میدان نقش جهان اصفهان مغازه ای دارد که به قلم زنی مشغول است و مادرش خانه دار است. آزاده زارعی دو برادر دارد و تک دختر خانواده است. ارتباطش با برادرش احمد خیلی خوب و صمیمی است.

آزاده زارعی به دلیل بازی در سریال آوای باران در سال 1392 به کارگردانی حسین سهیلی زاده در نقش باران توانست خوش بدرخشد. او قبل از سریال آوای باران در اثری دیگر در نقش فرعی بازی کرده بود ولی به موفقیت چشمگیری نرسید.

بعد از بازی در آوای باران به سیندرلای ایران معروف شد !

آزاده زارعی  علاوه‌بر سریال آوای باران، سال 1393 در 25 سالگی در سریال مهر طوبی نیز بازی کرده است. در این سال‌ها آزاده زارعی با هنرمندان بسیاری تجربه‌ی کار داشته است .

 

علایق آزاده زارعی :

به شدت فوتبالی است و طرفدار استقلال و از تیم های خارجی هم هوادار تیم بارسلونا است، گاهی شعر هم میگوید. تئاتر را به‌ شدت دوست دارد. او به حیوانات وحشی از جمله مار بسیار علاقه دارد.

آزاده زارعی دستی نیز در هنر قلم‌زنی روی مس و نقره و برنج و طلا دارد که این کار را از پدرش آموخته‌است و آثار خود را در گالری‌های مختلف ایرانی و خارجی به نمایش گذاشته‌است.

عکس های اینستاگرام آزاده زارعی

وضعیت تاهل آزاده زارعی:

آثار آزاده زارعی :

برف روی شیروانی داغ ۱۳۸۹

آمین خواهیم گفت  ۱۳۸۹

اکباتان ۱۳۹۰

عملیات مهد کودک ۱۳۹۱

آوای باران ۱۳۹۲

مهر طوبی ۱۳۹۴ 

هایلایت ۱۳۹۶ 

سال‌های دور از خانه ۱۳۹۷

شاه رگ  ۱۳۹۸

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها