{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

سه عضو هیات مدیره استقلال بعد از ظهر روز گذشته به صورت دسته جمعی استعفا کردند.

اعضای هیات مدیره استقلال روز گذشته دست به اقدام عجیبی زدند.

به گزارش طرفداری، حجت نظری و مهدی عبدیان روز گذشته جلسه ای در دفتر حمیدرضا آصفی برگزار کردند که علی نامداری هم به عنوان مشاور هیات مدیره استقلال حضور داشت.

در این جلسه اعضا در اعتراض به برکنار نشدن ناصر فریاد شیران از مدیریت آکادمی باشگاه استقلال از سوی احمد مددی از سمت خود استعفا کردند. اعضای هیات مدیره استقلال مدتی است تصویب کرده اند ناصر فریاد شیران از کار برکنار شود ولی هنوز این اتفاق از سوی احمدی به عنوان مجری مصوبات اعضای هیات مدیره رخ نداده است.  

سه عضو هیت مدیره استقلال روز گذشته نامه استعفای خود را امضا کردند، در این بین علی نامداری هم قصد داشت زیر این نامه را امضا کند اما چون او عضو هیات مدیره نیست، به صورت شفاهی اعلام کرد دیگر در باشگاه استقلال فعالیت نخواهد کرد.

اعضای هیات مدیره استقلال بعد از ظهر دیروز نامه استعفای خود را به دفتر وزیر ورزش و جوانان بردند و اعلام کردند چون مددی مصوبات هیات مدیره باشگاه استقلال را اجرا نمی کند دیگر قصد حضور در این باشگاه را ندارند.

با این شرایط باید منتظر ماند و دید در نهایت مسعود سلطانی فر چه تصمیمی در مورد آینده کاری اعضای هیات مدیره استقلال خواهد گرفت.

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها