{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مهدی طارمی در این مصاحبه همه چیز را درباره رابطه اش با سحر قریشی گفت!

مهدی طارمی متولد 27 تیر سال 1371 است . مهدی طارمی بازیکن فوتبال اهل ایران در پست مهاجم است که برای باشگاه پورتو پرتغال و تیم ملی ایران بازی می‌کند. مهدی طارمی در زمان حضور در باشگاه فوتبال پرسپولیس دو بار در فصل‌های ۹۵–۱۳۹۴ و ۹۶–۱۳۹۵ آقای گل لیگ برتر ایران شد. مهدی طارمی سابقه بازی در باشگاه‌های الغرافه قطر و ریو آوه را هم دارد. مهدی طارمی در جام جهانی ۲۰۱۸ به عنوان یکی از مهره‌های اصلی تیم ملی ایران به میدان رفت.

مهدی طارمی

انتشار تصاویر دو نفره مهدی طارمی و سحر قریشی در فضای مجازی در چند ماه اخیر شایعاتی را پیرامون این دو فرد به وجود آورد. اما این تصاویر چگونه لو رفت؟بسیاری به آتلیه‌ای که از طارمی و قریشی عکاسی کرده شک برده‌اند، برخی هم می‌گویند گوشی یکی از آن‌ها هک شده و عکس‌ها به دست افراد فرصت‌طلب افتاده، اما از قرار معلوم موضوع از جای دیگری آب می‌خورد. آن‌چه که برای نزدیکان سحر قریشی مسلم شده این است که مظنون آشنا بوده و از روی حسادت‌های زنانه دست به چنین کاری زده است.

مهدی طارمی

مصاحبه مهدی طارمی و سحر قریشی

حدود دوسال پیش شایعاتی مبنی بر ازدواج سحرقریشی و مهدی طارمی شنیده شد که با سکوت هردو طرف این شایعات رنگ و بوی واقعیت گرفت.ما در چندین ماه پیش با انتشار عکس های دو نفره ای که از آن ها در آتلیه پخش شد این مساله را تکذیب کردند و گفتند که ازدواجی در کار نبوده و این رابطه تمام شده است.

    مهدی طارمی پورتو پرتغال

 

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها