{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مطلب مهم برای خرید و فروش ارز دیجیتال در زمان حال

ارز دیجیتال ارزهایی هستند که به صورت الکترونیکی ذخیره و منتقل می‌شوند و مبنای آن‌ها صفر و یک است. همان‌طور که از واژه آن نیز برمی‌آید، ارز دیجیتال به هر ارزش ایجاد شده در بستر دیجیتال اشاره دارد. این مفهوم در مقابل واسطه‌های فیزیکی مانند اوراق بانکی یا سکه مطرح می‌شود. ارز دیجیتال ویژگی‌هایی مشابه با ارزهای فیزیکی دارد، اما معمولاً تراکنش‌های انتقال سرمایه ارز دیجیتال به‌صورت آنی و بدون مرز بین افراد قابل انجام است. ارزهای مجازی و رمزارزها هر دو از نمونه‌های ارز دیجیتال هستند اما هر ارز دیجیتالی ارز مجازی یا رمزارز نیست.

تحلیلگران جی پی مورگان و DailyFX مدعی شدند که ما در یک زمستان ارز دیجیتال هستیم. با این حال تحلیلگران دیگری از جمله جان بولینگر (John Bollinger) با این نظر مخالفت کردند. خالق اندیکاتور تکنیکال باند بولینگر معتقد است که بیت کوین قبلا در 30,000 دلار کف قیمت خود را به ثبت رسانده است.

بیت کوین در آوریل (فروردین) تا رکورد تاریخی خود در 64،804.72 دلار صعود کرد ، اما بعدها، رمز ارز پرچمدار از آن زمان تقریباً 50٪ کاهش یافته و در زمان نوشتن این مقاله در سطح قیمت 33،039.01 دلاری معامله می شود. قیمت بیت کوین در 24 ساعت گذشته پس از لمس سطح مقاومت 30،000 دلاری ، 1.5٪ افزایش یافته است. اگرچه به نظر می رسد که این رمزارز درحال بازیابی است ، اما برخی از کارشناسان معتقدند که اوضاع ممکن است بدتر شود.

افزون بر دیدگاه نزولی کارشناسان ، الگوی تقاطع مرگ بیت کوین سرانجام در 19 ژوئن (29 خرداد) تشکیل شد. علاوه بر آن ،اخبار های ضد و نقیض با بیت کوین در چین ادامه دارد که بر میزان هش ریت بیت کوین تأثیر منفی می گذارد. از سوی دیگر، میزان علاقه سرمایه گذاران حقوقی کاهش یافت. اینها همه عواملی هستند که منجر به ایجاد حس وحال نزولی به بازار می شوند. به همین ترتیب ، این عوامل می توانند رمزارز مورد علاقه ما را به یک خواب زمستانی عمیق سوق دهند.

این مطلب صرفا ترجمه از منبع ذکر شده بوده و مسئولیت آن با آکادمی هلاکوئی نمی باشد.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها