{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

یارانه معیشتی برای چه خانواده هایی در تیر ماه واریز نشد؟

یارانه معیشتی تیرماه شب گذشته به حساب سرپرستان خانوار واریز شد. جز یارانه معیشتی افرادی که یارانه آنها متعلق به حساب بانک سپه بوده است. این بانک می‌گوید فایل ارسالی برای واریز معیشتی یارانه ایراد داشته و یارانه معیشتی فردا ۱۲ تیر واریز می‌شود و در حالی یارانه معیشتی خانوارها واریز شده که بانک سپه در واریز یارانه معیشتی تاخیر داشته است.

یارانه معیشتی‌ بگیران بانک سپه در حالی واریز نشده که در این هفته زمزمه‌هایی از حذف یارانه‌بگیران و ثبت‌نام‌های جدید منتشر شده بود. این مسئله سبب نگرانی برخی از مشمولان شده و آنها نگران بودند که مبادا یارانه معیشتی آنها قطع شده باشد.

اما پیگیری‌ها نشان می‌دهد فقط یارانه معیشتی افرادی که بانک آنها سپه بوده واریز نشده است که دلیل آن هم به مشکلی بر می‌شود که در سیستم پرداخت بانک سپه مشکلی ایجاد شده است.

پیگیری واریز یارانه بانک سپه

هفته گذشته هم برخی از مردم پیامک‌هایی با موضوع «یارانه شما قطع شد؛ ثبت نام در لینک ارسالی» دریافت کردند. اما رئیس سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها اعلام کرد این پیامک‌ها جعلی است.

او گفته بود هرگونه اطلاع‌رسانی در مورد یارانه نقدی اعم از ثبت‌نام، حذف و سایر موارد فقط از طریق سایت رسمی این سازمان و وزارت کار و رفاه اجتماعی و یا رسانه ملی، رسانه‌های معتبر و ارباب جراید صورت می‌گیرد. اما هنوز این مراجع اطلاع‌رسانی خبری در این مورد منتشر نکرده‌اند.

اما آیا مرجعی برای پیگیری واریز نشدن یارانه معیشتی بانک سپه وجود دارد؟ افراد می‌توانند برای پیگیری دلیل واریز نشدن یارانه معیشتی بانک سپه با شماره ۱۵۵۷ تماس بگیرند. سپس باید به مرکز مشتریان بانک سپه وصل شوند تا اپراتور پاسخ آنها را بدهد.

همه بانک‌ها واریز کردند جز بانک سپه؟

آیا یارانه دیگر بانک‌ها واریز شده است؟ بررسی پیام‌های مخاطبان تجارت‌نیوز نشان می‌دهد که یارانه معیشتی دیگر بانک‌ها واریز شده و گویا این مشکل فقط برای افرادی پیش آمده که حساب آنها مربوط به بانک سپه بوده است.

 

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها