{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

جوان زیر پراید رفت و بعد با چماق به قتل رسید.

قتل جوان مشهدی توسط راننده پراید رخ داد. قتل جوان مشهدی این شهر را غرق در خون کرد.قتل دردناک بر اثر درگیری با راننده پراید رخ داد.راننده بی رحم با ضربات چماق جوان را به قتل رساند.قتل صبح روز گذشته در مشهد رخ داده است.

این حادثه هولناک ساعت 9:50 صبح روز گذشته هنگامی لو رفت که ماموران پاسگاه انتظامی خلق آباد در تماس با قاضی ویژه قتل عمد مشهد، وی را در جریان مرگ وحشتناک موتورسواری گذاشتند که توسط راننده یک دستگاه پراید به قتل رسیده بود. به دنبال دریافت این خبر، بی‌درنگ قاضی «محمود عارفی راد» به همراه عوامل بررسی صحنه جرم و گروه تخصصی از کارآگاهان اداره جنایی پلیس آگاهی خراسان رضوی، عازم روستای «درآبد» شد و به تحقیق در این باره پرداخت.

بررسی های مقدماتی و میدانی نشان داد: جسد مربوط به جوان موتورسوار 32 ساله‌ای به نام «حمید-ش» است که با راننده پراید درگیری و اختلافات قبلی داشتند.

در همین حال زمانی که آن ها در روستای «درآبد» با یکدیگر روبه رو شدند ناگهان راننده پراید پدال گاز را فشرد و موتورسوار را زیر گرفت. هنگامی که «حمید-ش» از روی موتورسیکلت روی زمین می افتد راننده پراید که «موسی-ن» نام دارد در حالی از پراید پیاده شد که یک چماق هم در دست داشت. او که از ماجرای اختلاف قبلی با حمید به شدت ناراحت بود با چهره‌ای خشم آلود و عصبانی، چماق را بالا برد و چنان ضربه‌ای به سر حمید کوبید که آخرین نفس‌هایش را برید.

 پس از انجام تحقیقات میدانی که چند ساعت به طول انجامید سرنخ هایی از متهم به قتل فراری به دست آمد و بدین ترتیب با صدور دستورات ویژه ای از سوی قاضی «عارفی راد» بررسی های تخصصی برای شناسایی مخفیگاه متهم فراری، به گروه زبده‌ای از کارآگاهان اداره جنایی آگاهی خراسان رضوی سپرده شد و تحقیقات گسترده با توجه به رصدهای اطلاعاتی کارآگاهان برای دستگیری وی، ادامه یافت.

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها