{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

پدر سحر جعفری از خطای پزشکی ای که پیش آمده ، بسیار عصبانی است!

سحر جعفری در سن فرانسیسکو در کالیفرنیا از یک مادر آمریکایی متولد شد و تا ۵ سالگی ساکن آنجا بود. سحر جعفری فرزند مسعود جعفری جوزانی (نویسنده و کارگردان فیلم) است. سحر جعفری فارغ‌التحصیل روانشناسی کودک از دانشگاه آزاد اسلامی است. سحر جعفری فعالیت سینمایی خود را با نقش کوتاهی در فیلم شیر سنگی به کارگردانی پدرش (مسعود جعفری جوزانی) در سال ۱۳۶۵ آغاز کرد، سحر جعفری با نویسندگی در سریال آژانس دوستی و پس از آن بازیگری در همین سریال به فعالیت خود به صورت رسمی ادامه داد و پس از آن وارد سینما شد.

عصبانیت پدر سحر جعفری از فلج شدن دخترش

سحر جعفری

روایت جدید جعفری جوزانی از ماجرای فلج شدن فکِ دخترش

.پس از این‌که سحر جعفری جوزانی، با انتشار ویدیویی از فلج شدن فکش به خاطر اشتباه پزشکی خبر داد، مدیرکل کمیسیون پزشکی سازمان نظام پزشکی در پاسخ به این گله‌مندی تاکید کرد که وی تاکنون نه مراجعه کرده‌ و نه شکایتی داشته است؛ با این حال آن‌ها با پدر سحر جعفری جوزانی تماس گرفته و با او قرار ملاقات گذاشته‌اند، اما او به این قرار ملاقات نرفته است. او سپس عنوان کرد: «ما می‌خواستیم خانم جعفری‌جوزانی با پزشک معالج روبه‌رو شوند و مطالب را در حضور یکدیگر بیان کنند تا بعد برای‌شان کمیسیون تشکیل داده و مشکل را رفع کنیم.»

مسعود جعفری‌جوزانی در واکنش به اظهارات مسوول سازمان نظام پزشکی گفت: متاسفانه بیشتر حرف‌هایی که توسط این اشخاص محترم بیان شده یک سویه، جانبدارانه و نادرست است. ما با قرار قبلی به مطب این دکتر رفته‌ایم و چنانچه شخص دیگری خود را به دروغ جای او معرفی کرده باشد که دیگر بحث به جاهای باریک‌تر می‌کشد. خود من سه بار به دکتر تاکید کردم که سحر باید سه روز دیگر هم خودش جلوی دوربین فیلمبرداری حرف بزند و هم از دیگران تست بگیرد، اما این دکتر با اعتماد به نفس قانع کننده‌ای گفتند کوچک‌ترین تغییری در صورت و یا حرف زدن او به وجود نمی‌آید. متاسفانه به عکس آن‌چه ادعا کرده بود،، صورت دخترم کاملا کج شد و همچنان هم این وضعیت ادامه دارد.

علت سکوت و شکایت نکردنم این بود که از یک طرف امیدوار بودم به گفته دوستان دکترم یک ماهه خوب شود و علت دیگر دوندگی‌های بیهوده و برخوردهای متکبرانه، جانبدارانه و تحقیرآمیزی بود که چند بار در مراجعه به این نهادها تجربه کرده بودم

 

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها