{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

نفیسه روشن

نفیسه روشن در مصاحبه ای از راز هایش پرده برداشت.

نفیسه روشن در مصاحبه ای برای مسابقه 77 ساعت از ناراحتی و راز هایش پرده برداشت.نفیسه روشن بازیگر محبوب ایرانی می باشد. نفیسه روشن از بازیگرانی است که کم و بیش حاشیه هایی به دنبال دارد. نفیسه روشن یک بار در زندگی زناشویی شکست خورده است.در ادامه قسمتی از مصاحبه نفیسه روشن را خواهید خواند.

در فضای مجازی فعال هستید، بعضی حواشی و تیترهای صفحات زرد شما را ناراحت می‌کند و واکنش‌تان را برمی‌انگیزد، چقدر پیش از انتشار بعضی مطالب به حواشی احتمالی آن فکر می‌کنید؟

قبلش خیلی فکر می‌کنم. در همه جای دنیا هنرمندان گاهی سبک زندگی‌شان را به اشتراک می‌گذارند و ما برخورد پیج‌های زرد را در کار پاپاراتزی‌ها می‌بینیم که حاشیه‌هایی را برای هنرمندان می‌سازند اما گاهی این جا می‌بینم که خیلی مغرورانه تیتری را می‌زنند و خیلی جلوتر از یک اتفاق می‌روند!

مثلا مدتی پیش عکسی از سونوگرافی یکی از دوستانم منتشر کردم، خیلی برایم هیجان داشت، صبح بیدار شدم دیدم تیتر زدند «بارداری فلان شخص»! حالا بیا مدام توضیح بده یا خیلی اوقات از حرف‌هایمان سوءبرداشت می‌کنند.

بخش غم‌انگیز ماجرا این است که کارهای خیر و انسانی، تیتر و منتشر نمی‌شود. ۱۰ روز پیش به عنوان سفیر برند یک نشان تجاری، نتوانستم همراه آن‌ها برای مشکل آب سیستان و بلوچستان به آن جا بروم.

من درصدی از قرارداد سفیر برندی‌ام را به مشکل آب این استان اختصاص دادم یا کارهای خیری برای انجمن‌ دوقلوها و چندقلوها انجام می‌دهیم. فقط مسائلی را تیتر می‌کنند که دقیقا با آن تیتر می توانند به شما ضربه بزنند، مثلا مراسمی دعوت شدیم که آقای حیاتی و بسیاری از همکاران حضور داشتند، دوستان تشریفات برج میلاد با من عکس گرفتند و در صفحاتشان منتشر کردند، دیدم تیتر خورده «نفیسه روشن و بادیگاردهایش»! نمی‌دانید اشخاصی کورکورانه چقدر تهمت زدند و الفاظ زشتی به کار بردند.

وقتی من ناراحت می‌شوم و دلم می‌شکند، همین فرکانس‌ها به زندگی خودشان برمی‌گردد. گاهی یک سری از این موارد دست خودمان است و یک سری از آن‌ها هم نه.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها