{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

نیوشا ضیغمی با انتشار یک عکس همه چیز را فاش کرد.

نیوشا ضیغمی متولد 18 تیر سال 1359 است. پدر نیوشا ضیغمی مدرس شیمی بود. نیوشا ضیغمی دیپلم معماری دارد ولی لیسانس خود را رشته روانشناسی کودک گرفته است. اولین بازی نیوشا ضیغمی در فیلم تردست بود . نیوشا ضیغمی در فیلم شوریده گشت سیمرغ بلورین را از آن خود کرد. نیوشا ضیغمی به صنایع دستی علاقه زیادی دارد و یکی از حامیان اصلی صنایع دستی است.

نیوشا ضیغمی

 فیلمبرداری فیلم عطرهای خالی با درگذشت پدر بهاره رهنما کارگردان کار دچار وقفه شده بود برای فیلمبرداری باقی صحنه ها دوباره در تهران و اطراف آن از سر گرفته شد.

از اتفاقات جدیدی که در اولین فیلم بلند بهاره رهنما رخ داد پیوستن نیوشا ضیغمی و نیما رییسی به پروژه است. تا به امروز نیوشا ضیغمی ، نیما رئیسی و بهاره رهنما در مقابل دوربین حسن اصلانی فیلمبردار عطر های خالی قرار گرفته اند .

 شیما جبراییلی مجری طرح ،احمد اردلان صدابرداری و نیما حسن دوست تدوین فیلم را برعهده دارند.حسین خدارتی نیز عکاس پروژه است.

اسامی سایر دست اندرکاران این فیلم متعاقبا اعلام خواهند شد!

نیوشا ضیغمی

بهاره رهنما که با مستند صدام کن مامان در جشنواره های بین المللی همچون ریورساید ، آمریکاری جنوبی و برزیل کاندیدای جوایز مختلفی در رده های مختلف و برنده برخی از این جوایز بود با ساخت فیلم عطرهای خالی بطور جدی در عرصه کارگردانی ورود پیدا کرد!

بهاره رهنما با مشاوره “شادمهر راستین”نویسندگی عطرهای خالی کارگردانی این فیلم بلند را نیز به عهده دارد و تهیه کنندگی کار مجید بابایی است.

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها