{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

درمان گیاهی انگل ها یکی از بهترین روش ها برای مقابله با این موجودات در بدن انسان هستند.

با این گیاهان انگل را کاملا از بین ببرید!
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

 انگل ها در انواع مختلف وارد بدن می شوند، خطرات و عوارض بسیاری را به بدن انسان وارد می کنند بنابراین باید در اسرع وقت به درمان انگل ها پرداخت. بیش از ۸۰ درصد از مردم یک مشکل انگل داخلی دارند. اینها همه از نوع نظافت، بهداشت فردی، ارگانیسم بدن و حتی از تغذیه ناسالم نشات می گیرد. انگلها انواع مختلفی دارند، بعضی از آنها از مواد غذایی که وارد بدن می شود تغذیه می کنند. برخی از سلول های قرمز خون تغذیه می کنند که سبب کم خونی می شوند. تعدادی از انگل ها نیز تخم گذاری می کنند و بعضی سبب خارش یا بی خوابی می شوند.

درمان گیاهی انگل ها
انگل های داخلی مشکلات بهداشتی متعددی را به وجود می آورند. گیاهان دارویی بسیاری جهت تقویت بدن و درمان انگل های روده وجود دارند. این دسته از داروها باید تحت مراقبت های پزشکی مصرف شوند. اما داروهای طبیعی مانند ادویه جات و یک سری گیاهان می توانند درمان گیاهی انگل ها در منزل را برای شما انجام دهند.

گردو سیاه
پوسته گردو سیاه و گردو سفید هر دو توانایی تمیز کردن خون روده و درمان انگل ها را به عهده دارند. این نوع گردو ها برای درمان عفونت های قارچی بسیار بسیار مساعد هستند. به سادگی می توانید آب پوست تازه گردو سیاه و یا سفید را بگیرید.

میخک
میخک ها دارای خواص ضد باکتری و ضد ویروسی و ضد قارچی هستند. عصاره میخک می تواند انگل های داخلی را نابود کند. میخک تنها گیاهی است که تمامی تخمک گذاری های انگل در دستگاه گوارش را از بین می برد. میخک در درمان گیاهی انگل ها و تخم های آن از هر داروی دیگر قوی تر است.

آویشن
آویشن با تمام قوا به درمان گیاهی انگل ها می پردازد. غده تیموس سبب فعالیت سیستم دفاعی بدن میشود. آویشن بهترین گیاهی است که سبب تحریک غده تیموس می شود. این گیاه نه تنها سیستم دفاعی بدن را در برابر انگل ها قوی تر می سازد بلکه مانع رشد انگل ها و درمان گیاهی انگل ها نیز می شود. با از بین بردن میکروارگانیسم روده از رشد باکتری ها در بدن نیز جلوگیری به عمل می آورد.

افسنطین
این گیاه یک درختچه چند ساله است که گلهای زرد متمایل به سبز روشن دارد و در درمان گیاهی انگل ها بسیار کمک کننده است. کسانی که طب گیاهی را می دانند از این گیاه جهت مشکلات معده استفاده می کنند. افسنطین برای زنان باردار و یا شیرده اصلا توصیه نمی شود. این گیاه با خواص ضد میکروبی که دارد عفونت های ناشی از انگل را به خوبی درمان می کند.

سیر
سیر در درمان انگل ها شگفتی می آفریند و از بهترین های درمان گیاهی انگل ها است. خواص ضد قارچی قدرتمند سیر قادر است فلزات سنگین را از بدن حذف کند. همچنین سیرمی تواند کنه، کک و پشه را دفع می کند.

پونه کوهی
این گیاه خوش عطر و بو خاصیت آنتی اکسیدانی قوی دارد که سبب جلوگیری از آسیب رادیکالهای آزاد می شود و از بهترین راه های درمان گیاهی انگل ها است. پونه کوهی ضد انگل، ضد قارچ، ضد ویروس و ضد باکتری است. این نوع از پونه محیط روده را پاکسازی می کند.

این گیاهان طبیعی به شما کمک می کنند محیط دستگاه گوارش خود را کاملا بهداشتی و تمیز نگه دارید. در صورتی که از مشکل انگل رنج می برید به جای داروهای شیمیایی از این گیاهان طبیعی جهت درمان انگل ها استفاده کنید.

عوامل پیدایش انگل ها
انگلهای روده ای که از شایع ترین نوع انگل ها هستند در این شرایط و موقعیت ها به وجود می آیند. سفر، بهداشت نامناسب، تماس با دیگر انگلها و یا ضعف سیستم ایمنی بدن. انگلها می توانند در روده انسان برای سالهای طولانی بدون هیچ گونه علائمی زندگی داشته باشند.

البته یک سری علائم هست که نشان دهنده حضور انگل می باشد مانند: درد شکم، اسهال، گاز یا نفخ معده، تهوع یا استفراغ، درد معده، احساس خستگی، کاهش وزن و در نهایت عبور یک کرم در مدفوع.
 

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون