{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

آخرین روز پیش از برگزاری انتخابات امریکا قیمت طلا با چه نرخی کار خود را شروع خواهد کرد؟ آخرین نرخ طلا پیش از روز دوشنبه ۱۲ آبان ماه چقدر بوده است؟

وضعیت قیمت طلا و سکه قبل از انتخابات آمریکا

آخرین روز پیش از برگزاری انتخابات امریکا قیمت طلا با چه نرخی کار خود را شروع خواهد کرد؟ آخرین نرخ طلا پیش از روز دوشنبه ۱۲ آبان ماه چقدر بوده است؟قیمت طلا گرمی ۱۸ عیار در بازار آزاد دیروز یکشنبه ۱۱ آبان ماه با ۶۲۵۰۰ تومان افزایش، با قیمت یک میلیون و ۲۳۶ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد.

اما در بازار سکه اوضاع چطور بوده است؟

قیمت هر قطعه سکه طرح جدید به ۱۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان افزایش یافت و نیم‌سکه ۷ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به فروش رسید. اما مسئله‌ای که می‌تواند سیگنالی برای بازار سکه به حساب آید، قیمت کشف شده برای سکه در بورس کالا بود.

سکه طرح جدید که روز شنبه در بورس کالا کمتر از ۱۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان قیمت خورده بود روز گذشته افزایش قیمت را تجربه کرد و هر قطعه سکه بورسی ۱۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان قیمت‌گذاری شد. این یعنی، معامله‌گران بورسی هم انتظار افزایش قیمت سکه را در روز‌های اخیر دارند.

از طرفی ربع سکه همچنان بیشترین حباب را در بین انواع سکه دارد. آخرین بهای خرید و فروش ربع سکه در بازار ۴ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان گزارش شده که این عدد نسبت به ارزش ذاتی ربع سکه، بیش از یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان فاصله دارد.

 
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها