{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

دادستان تهران مطرح کرد

دادستان تهران آخرین وضعیت پرونده‌های خاوری و معاون ارزی سابق بانک مرکزی و ... را تشریح کرد.

نتوانسته‌ایم خاوری را برگردانیم
بیشتر بخوانید

عباس جعفری دولت آبادی در گفت‌وگویی رادیویی درباره خبر منتشر شده مبنی بر قتل خاوری گفت: خاوری محکوم شده ولی هنوز نتوانسته‌ایم از طریق پلیس بین الملل او را برگرداندیم.

وی افزود: درباره موضوعی که شما گفتید خبر دقیقی ندارم اما پرونده قضایی خاوری  را پیگیریم تا بتوانیم او را  برگردانیم.

پرونده عراقچی به دادسرا بازگشت

 

دادستان تهران درباره پرونده معاون ارزی سابق بانک مرکزی گفت: شعبه دادگاه ویژه نقص‌هایی در پرونده گرفته و پرونده برگشته تا نقص‌ها برطرف شود. بعد از رفع نقص پرونده مجددا به دادگاه بر می‌گردد.

سلطان سکه، سکه نداشت

جعفری دولت آبادی درباره ضبط سکه‌های سلطان سکه و تکلیف سکه‌ها، گفت: زمانی که سلطان سکه دستگیر و اعدام شد، در زمان دستگیری سکه از او کشف نشد. او به دلیل اینکه در کار سکه بود به سلطان سکه شهرت داشت؛ اما اموال زیادی از او کشف شده و پلیس و دستگاه‌های امنیتی اموال را شناسایی کردند و یکی از معاونان ما که مسئول پیگیری پرونده است ماموریت دارد که اموال شناسایی شده را بررسی کند و دادگاه حکم به ضبط اموال داده و پلیس اموال زیادی در کیش و تهران شناسایی کردند و بعد از اینکه گزارش نهایی شود ما نسبت به ضبط اموال اقدام می‌کنیم.

عوامل داخلی مهر خروج از کشور را برای شهرام جزایری زده بودند

دادستان تهران درباره پرونده شهرام جزایری  گفت: او پس از آزادی از زندان وارد فعالیت های اقتصادی شد و  قصد خروج از کشور را داشت و  عوامل داخلی این فرد مهر خروج از کشور را هم برای او  زده بودند و با هوشیاری ماموران دستگیر شد. او همچنین پرونده های مفتوحی هم داشت. به حبس محکوم شد و الان پرونده او  در دادگاه تجدید نظر است و هر زمان دادگاه تجدبدنظر رسیدگی کرد و حکم قطعی شد جرایم مالی او را می‌گوییم.

 

دادستان تهران در پاسخ به سوالی در رابطه با بازداشت مرضیه هاشمی گفت: ما از این موضوع متاسفیم و انرا محکوم می کنیم. وقتی خبرنگاری در ایران احضار می شود، کل دنیا را پر می کنند اما می بینیم در مورد خانم هاشمی چه اتفاقی افتاده است و خودشان خانم محجبه‌ای را بازداشت کرده‌اند.  امریکا که مدعی پرچمداری حقوق بشر است می‌بینید  چه تناقضی در رفتار دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون