{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

معاون نصرالله:

معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان با اشاره به این‌که مقاومت با پاسخ خود به رژیم صهیونیستی توانست معادله قدرت را تثبیت کند، تأکید کرد حزب‌الله خواهان حفظ قدرت بازدارندگی و قواعد درگیری به منظور جلوگیری از وقوع امور خطرناک‌تر است.

مقاومت با پاسخ خود به اسرائیل توانست معادله قدرت را تثبیت کند
بیشتر بخوانید

«شیخ نعیم قاسم» معاون دبیرکل حزب‌الله لبنان در مراسم عزاداری دومین شب ماه محرم در مجتمع سید الشهدا در ضاحیه جنوبی بیروت تأکید کرد، مقاومت با پاسخ خود به رژیم صهیونیستی توانست معادله قدرت را تثبیت کند.

شیخ نعیم قاسم خاطرنشان کرد مقاومت خواهان حفظ قدرت بازدارندگی و قواعد درگیری به منظور جلوگیری از وقوع امور خطرناک‌تر است.

وی با بیان این‌که مقاومت متعهد شد به هرگونه تجاوز اسرائیل پاسخ دهد، افزود: اسرائیل خواست از طریق تجاوزی که علیه سوریه صورت گرفته است قواعد درگیری را تغییر دهد، این رژیم خواست دست به عملیات امنیتی در ضاحیه جنوبی بزند بدون اینکه رد پایی از خود به جای بگذارد ولی رسوا شد و جنایتی که مرتکب شده بود دامانش را گرفت. بنابراین دشمن باید هزینه این تجاوزگری را بپردازد.

حزب‌الله لبنان، شامگاه یکشنبه با موشک هدایت‌شونده «کورنت»، دو خودروی نظامی اسرائیلی را در شمال فلسطین اشغالی هدف قرار داد که یکی از این خودروها به طور کامل منهدم شد.

حزب‌الله می گوید که تمامی نظامیان سرنشین این خودرو کشته یا زخمی شده‌اند. البته رژیم صهیونیستی ادعا می‌کند که این حملات تلفات جانی نداشته است.

آیا این خبر مفید بود؟
آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون