{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

اوباما طی دو روز گذشته به جای پوشش همیشگی کت و شلوار از این کاپشن برای حضور در کمپین های بایدن استفاده می کند.

کاپشن احمدی نژادی در آمریکا! + عکس

محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور اسبق کشورمان هنوز هم نامی پر رنگ به نظر می‌آید.محمود احمدی‌نژاد  رئیس جمهور اسبق کشورمان هنوز هم نامی پر رنگ به نظر می‌آید.محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سال های دور کشورمان کسی است که هنوز هم مانند زمان ریاست جمهوری‌اش نامی پر رنگ به نظر می‌آید.

qmsaQx1PLP9i

از مدت ها قبل هم زمزمه حضور محمود احمدی‌نژاد در انتخابات سال آینده ریاست جمهوری بر سر زبان‌ها افتاده است.

 

GJC4NiieFmmt

روسای جمهور هر کشوری در زمان چهار ساله ریاست خود بر دولت و یا شاید در خوش‌بینانه‌ترین حالت زمانی هشت ساله همیشه در راس اخبار قرار می گیرند؛ چه اخبار داخلی و چه اخبار خارجی. اما پس از پایان دوره ریاست؛ همان افرادی که روزی اسمشان وِرد زبان پیر و جوان بود کم کم به کناره می روند، اما این موضوع در مورد یک نام فرق می کند؛ نامی مثل محمود احمدی‌نژاد.

 

محمود احمدی نژاد رئیس جمهور سال های دور کشورمان کسی است که هنوز هم مانند زمان ریاست جمهوری‌اش نامی پر رنگ به نظر می‌آید که و از مدت ها قبل هم زمزمه حضورش در انتخابات سال آینده ریاست جمهوری بر سر زبان‌ها افتاده است.

عباس امیری‌فر باجناق فیض‌الله عرب‌سرخی از چهره‌های بسیار نزدیک به احمدی‌نژاد درباره حضور او گفته است که شک ندارم او برای انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۱۴۰۰ می‌آید و پیش‌بینی می‌کنم مانند سال ۹۶ که دست در دست حمید بقایی برای انتخابات ثبت‌نام کرد، این‌بار همراه با آقای اِلهام وارد این رقابت‌ها خواهد شد. اینطور که من رصد می‌کنم آقای غلامحسین الهام تنها چهره نزدیک به احمدی‌نژاد است که احتمال تایید صلاحیت شدن را دارد و از آنجا که او تا امروز درباره تخلفات و رفتارهای محمود احمدی‌نژاد سکوت کرده می‌تواند او را معرفی کند و پشت‌سر او قرار بگیرد.

 

احمدی نژادی که صادق زیباکلام نیز در تحلیلی قصد بازگشتش را محتمل دانسته و به قول ناصر ایمانی تحلیلگر مسائل سیاسی قطعا تصمیم جدی برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ دارد. زیبا کلام معتقد است که شورای نگهبان احمدی‌نژاد را رد صلاحیت می کند، ضمن اینکه  شرایط اجتماعی در آینده نیز به نفع احمدی نژاد نیست. 

 

حال اما شاید بد نباشد که ببینیم پوشیدن مجدد ردای ریاست جمهوری تا چه میزان برای احمدی نژاد محتمل است، آن هم با شرایطی که خود او رقم می زند و اقداماتی که هر از چند گاهی در عرصه سیاست از او می بینیم.

وقتی احمدی‌نژاد به بن‌سلمان نامه می‌نویسد

اما احمدی نژاد شاید این روزها تبدیل به تندیسی از اقدامات تعجب برانگیز در جامعه شده باشد که ناخودآگاه باعث شده تا هر فرد عاقلی انگشت حیرت گرفته و با تعجب به او و اقداماتش خیره شود. برای مثال مردادماه امسال بود که خبری عجیب و غریب تیتر ابتدایی رسانه ها شد مبنی بر اینکه محمود احمدی نژاد، رئیس دولت نهم و دهم به محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی نامه نوشته و این نامه را با عبارت «عالیجناب محمد بن سلمان بن عبدالعزیز آل سعود ولیعهد محترم عربستان سعودی» آغاز کرده است.

 

ناگفته نماند که احمدی‌نژاد در این نامه از ولیعهد عربستان به‌عنوان «مرد صلح» یاد کرد و نوشته است که «عالیجناب من می‌دانم که شما در خصوص شرایط کنونی که مردم بی‌گناه هر روز کشته و زخمی می‌شوند و زیرساخت‌ها تخریب می‌شوند، خشنود نیستید». او از بن سلمان خواسته تا برای ایجاد صلح گام برداشته تا میراث خود را حفظ کند! نکته قابل‌تأمل دیگر این نامه پایان آن است. احمدی‌نژاد در خاتمه و امضای نامه خود نوشته است: «برادر شما محمود احمدی‌نژاد».

 

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها