{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

در نشست جمعی از نمایندگان مجلس مطرح شد؛

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: اصلاح ساختار بودجه بر اساس فرمان رهبر معظم انقلاب بوده از این رو مجلس مصمم است در این راستا قدم بردارد.

تاکید قالیباف بر تعامل با دولت/برای اصلاح ساختار بودجه مصمم هستیم

محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی در نشستی با نمایندگان مجلس که عصر دیروز برگزار شد، بر تلاش مجلس برای تعامل با دولت تأکید کرد و گفت: ضمن تأکید بر تعامل با دولت، بر انسجام مجلس جهت دفاع از تصمیمات و مصوبات نیز تأکید داریم.

وی همچنین درباره طرح اصلاح برخی از احکام بودجه بیان داشت: این طرح ۱۲ ماده‌ای صرفاً برای بودجه سال ۱۴۰۰ نبوده و قرار است بخشی از احکام بودجه را تکمیل کند تا در راستای آن و در مراحل بعدی اصلاح ساختار بودجه نیز در دستور کار قرار گیرد.

رئیس مجلس در ادامه با تأکید بر اینکه نباید اجازه دهیم مجلس به حاشیه برده شود، تاکید کرد: اصلاح ساختار بودجه بر اساس فرمان رهبر معظم انقلاب بوده از این رو مجلس مصمم است در این راستا قدم بردارد.

قالیباف گفت: اولویت کمیسیون‌های تخصصی مجلس نیز مشخص و هماهنگی‌های لازم با مرکز پژوهش‌های مجلس صورت گرفته از این رو مسیر مجلس برای ایجاد تحول مشخص است همچنین هماهنگی‌های لازم میان دستگاه‌های مربوطه برای محرومیت‌زدایی ایجاد شده است.

آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها