{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رئیس جمهور پیشین ایران طی سخنانی تاکید کرد که ایران در آینده با تحولات بزرگ و اصلاحی روبرو خواهد بود.

 احمدی نژاد در 6 آبان ماه سال 1335 در روستای ارادان از شهرستان گرمسار متولد شد. احمدی نژاد سابقه شهرداری تهران و عضویت در مجمع تشخیص مصلحت نظام را در پرونده خود دارد.احمدی نژاد پیش از پیروزی انقلاب اسلامی نیز در جلسات مذهبی و سیاسی شرکت می کرد.دکتر احمدی نژاد 3 فرزند دارد، یک دختر و دو پسر.احمدی نژاد در نهمین انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرد و در تاریخ 3 تیر ماه سال 1384 به عنوان رئیس جمهور برگزیده شد.

محمود احمدی نژاد، رئیس جمهور پیشین ایران اظهار کرد: در آینده ایران با تحولات بزرگ و اصلاحی روبرو خواهد بود اما به نظر نمی رسد که در کوتاه مدت تغییرات چندانی در سیاست خارجی روی دهد.

احمدی نژاد در پاسخ به پرسش خبرنگار اسپوتنیک در خصوص سیاست خارجی ایران در دولت جدید ایران گفت: شرایط منطقه و جهان، شرایطی بسیار پیچیده و در حال تحول است. کل ملت ها دارند به نتیجه واحدی می رسند که نظم حاکم بر جهان، نظم موفقی نیست و نظمی که امروز جهان را اداره می کند نتواسته است امنیت، صلح، رفاه و آزادی را به ارمغان بیاورد.

وی ادامه داد: بنابراین باید در آینده نزدیک منتظر تحولات بزرگی در مناسبات و نظم جهانی باشیم. در ایران نیز به همین ترتیب. در ایران هم تحولات بزرگ و اصلاحی اتفاق خواهد افتاد اما به نظر نمی رسد که در کوتاه مدت تغییرات چندانی در سیاست خارجی اتفاق بیافتد. اما همراه با تحولات انسانی در آینده نه چندان دور مناسبات جهان کلا تغییر خواهد کرد و به تبع آن مناسبات ایران هم تغییر می کند.

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها