{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

رحیمی جهان آبادی در گفت و گو با پندارآنلاین تشریح کرد:

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس با اشاره به اینکه انگشت اشاره نقض حقوق بشر به سمت اسرائیل است نه ایران، گفت: هنر برچسب زدن و پروپاگاندای سیاسی آمریکایی ها معروف است.

چرا پروپاگاندای ضدایرانی ترامپ با شکست مواجه شد؟
به گزارش پندار آنلاین:

جلیل رحیمی جهان‌آبادی در گفت‌وگو با پندارآنلاین با اشاره به اینکه آمریکایی ها تلاش می کنند افتضاح بین المللی و خروجشان از پیمان جهانی را با فضاسازی علیه ایران تحت الشعاع قرار دهند، گفت: متاسفانه اقدامات آمریکایی ها و رفتارهای دوگانه آنها همه کشورهای دنیا را آزار می دهد. حتی در نشست مجمع عمومی مشاهده شد که سران کشورها چطور به حرف های وی واکنش نشان دادند.

نماینده مردم تربت جام، تایباد و باخرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه هنر برچسب زدن و پروپاگاندای سیاسی آمریکایی ها همواره مطرح بوده است، افزود: این مهم در حالیست که نمی توان افکار عمومی دنیا را فریب داد. به عنوان مثال در سابقه آمریکایی ها حمله اتمی، اشغالگری، کودتا، کشتار مظلومان، حمایت از رژیم اشغالگر کودک‌کش وجود دارد اما در کارنامه ایران چنین مولفه های ضدحقوق بشری وجود ندارد.

وی با اشاره به اینکه در مقابل رفتارهای آمریکایی ها باید سیاست خارجی کشورمان را در راستای تنش زدایی سوق دهیم، اظهار کرد: در واقع باید سیاست تنش زدایی با کشورهای همسایه و حاشیه خلیج فارس مانند عربستان، امارات متحده عربی، کویت، اروپایی ها و غیره دردستورکار قرار دهیم.

این نماینده مردم در مجلس دهم اعتقاد دارد پرونده ایران آنقدر سفید است که لکه برچسب آمریکایی ها نمی تواند آن را کثیف کند.

رحیمی جهان آبادی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی بیشترین نقض حقوق بشر را انجام داده است، تصریح کرد: این مهم در حالیست که آمریکایی ها همواره اولین حامی اسرائیلی ها بوده اند اما اکنون انگشت اشاره اتهام و نقض حقوق بشر را به سمت ایران نشانه می روند که امری قابل تامل است.

عضو هیات رئیسه کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: کشوری که از سلاح هسته ای استفاده کرده و حتی حامی رژیم اشغال گری است که کلاهک هسته ای دارد نمی تواند کشورهای دیگر را متهم و آنها را خطرناک بنامد.

آنچه دیگران میخوانند
آنچه دیگران میخوانند

ارسال نظر

 

پندار اقتصادی

دیگر رسانه‌ها