{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بازیگر فیلم بارکد گفت: گاهی اوقات شنیده‌ام برخی بازیگران چهره وقتی به تئاتر می‌آیند ترجیح می‌دهند و می‌خواهند که روبروی آنها نیز بازیگری چهره به ایفای نقش بپردازد. از نظر من این حرکت بسیار کودکانه، غیر حرفه‌ای و سطحی است.

بابک بهشاد: هیچ وقت خودم را یک چهره مطرح سینمایی نمی‌دانم
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

بابک بهشاد بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درباره آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت: واقعیت امر امسال پیشنهادات خوبی برای بازی سینما و یا تلویزیون نداشتم و در چند پیشنهادی هم که نسبتاً خوب بودند به دلایل مختلف نتوانستم حضور داشته باشم.

وی با اشاره به حضور دوباره خود در عرصه تئاتر افزود: با وجود اینکه امسال پروژه تصویری نداشتم اما تمرینات یک نمایش را آغاز کردم و هم اکنون در تماشاخانه مستقل تهران در نمایش "پروانه الجزایری" به ایفای نقش می‌پردازم.

بازیگر فیلم "بارکد" درباره دلیل حضورش در این اثر نمایشی اضافه کرد: واقعیت امر در ابتدا متن نمایشنامه "پروانه الجزایری" از نظر من به شدت جذاب بود و آن را دوست داشتم و از طرفی ایده‌های کارگردانی کاملاً بکر و برایم جذاب بود. این نمایش توسط یک گروه جوان و مستعد روی صحنه می‌رود و من هم افتخار بازی در آن را دارم.

وی درباره حضور بازیگران سینما در تئاتر و تاثیر این حضور تاکید کرد: در ابتدا بگویم که من به هیچ وجه خودم را چهره سینمایی نمی‌دانم اما به شدت با حضور بازیگران سینما در تئاتر موافقم زیرا بعد از حضور آنها اتفاقات بسیار مثبتی در عرصه تئاتر افتاد. تئاتر بعد از حضور بازیگران مطرح سینما رونق بیشتری پیدا کرد و به طبع آن علاوه بر افزایش تماشاخانه‌های خصوصی تئاتر، دستمزدهای بازیگران هنر نمایش نیز افزایش یافت.

بازیگر فیلم چهارراه استانبول در همین راستا ادامه داد: از نظر من اگر منتقدان حضور بازیگران چهره در تئاتر به طور منصفانه به این قضیه نگاه کنند می‌بینند که بعد از آنها چرخه اقتصادی تئاتر به شدت رشد و توسعه پیدا کرد. پس نمی‌توان از تاثیرات مثبت حضور این بازیگران در تئاتر چشم پوشی کرد.

وی درباره برخورد سلیقه‌ای برخی بازیگران در خصوص بازیگر روبروی خود اظهار کرد: گاهی اوقات شنیده‌ام برخی بازیگران چهره وقتی به تئاتر می‌آیند ترجیح می‌دهند و می‌خواهند که روبروی آنها نیز بازیگری چهره به ایفای نقش بپردازد. از نظر من این حرکت بسیار کودکانه، غیر حرفه‌ای و سطحی است زیرا در تئاتر بازیگران بسیار خوبی حضور دارند که شاید چهره نباشند اما کیفیت عملکردشان بسیار بالا و حرفه ای است.

بهشاد درباره تجربه حضور در عرصه تئاتر خاطرنشان کرد: واقعیت من خوشحالم که در یک اثر نمایشی بازی می‌کنم اما واقعیت امر در کل بازی در سینما، تئاتر و یا تلویزیون فرق چندانی برای من ندارد. ترجیح می‌دهم در یک اثر خوب بازی کنم و این اتفاق در هر مدیومی که باشد از آن استقبال می‌کنم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون