{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

داریوش اسدزاده که به دلیل مشکلات کلیوی در بیمارستان بستری شده بود، پس از ترخیص این روزها در اندیشه کرج دوران نقاهت را می‌گذراند.

داریوش اسدزاده: خدا را شکر می‌کنم که توانستم بلند شوم
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون درباره‌ی وضعیت عمومی خود در حال حاضر توضیح داد: چند روزی است که از بیمارستان مرخص شده‌ام و در اندیشه کرج هستم. بیش از هشت روز در بیمارستان بستری بودم و پزشکان نسبت به بهبودی من اظهار امیدوار کردند و خدا را شکر می‌کنم که توانستم بلند شوم. البته به سختی راه می‌روم.

این هنرمند درباره فعالیت‌های اخیر خود به ایسنا گفت: این اواخر کاری نمی‌کردم کتابم (تهران و خاطرات) را نیز ماه قبل تمام کردم و از آن رونمایی شد.

این هنرمند در بخش پایانی از مردم و همه‌ی کسانی که از او حمایت کردند، ابراز خرسندی، تشکر و قدردانی کرد.

اسدزاده چندی پیش به دلیل مشکلات کلیوی در بیمارستان«ایرانمهر» و در بخش مراقبت‌های ویژه بستری شد.

داریوش اسدزاده بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، یکم آذرماه ۱۳۰۲ در کرمانشاه به دنیا آمد. او در ۲۰ سالگی وارد عرصه بازیگری شد و سال‌ها در مقام بازیگر، نویسنده و کارگردان در تئاتر تهران (نصر) فعالیت کرد. در دهه چهل و پنجاه شمسی در بیش از پنجاه فیلم سینمایی ایفای نقش کرد. او پیش از پیروزی انقلاب ایران را ترک کرد و در سال ۱۳۶۵ پس از ۱۰ سال اقامت در آمریکا بازگشت و در دو سریال «سمندون» و «خانه سبز» و همچنین دیگر سریال‌های تلویزیونی حضور داشت.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون