{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مجید صالحی گفت: هنرمندان به حفظ روحیه و نشاط اجتماعی فکر می کنند و تلاش می کنند تا ضمن ارتقای فرهنگی، با نشاندن لبخندی بر لب مردم از بار این مشغله ذهنی بکاهند.

مجید صالحی بازیگر فیلم سینمایی کلمبوس که از امروز در سینماهای کشور اکران می شود، در پاسخ سوالی در مورد افزایش آثار کمدی در یکی دو سال اخیر به خبرنگار سینمایی موج گفت: جدای از مسائل گیشه باید به این فکر کرد که در زمانی که جامعه با مشکلات عدیده اجتماعی و اقتصادی دست و پنجه نرم می کند، هنرمندان به حفظ روحیه و نشاط اجتماعی فکر می کنند و تلاش می کنند تا ضمن ارتقای فرهنگی، با نشاندن لبخندی بر لب مردم از بار این مشغله ذهنی بکاهند.

کار در کلمبوس برایم لذت بخش بود

این بازیگر محبوب در عین حال که در ژانر کمدی خوش درخشیده و تجربه ایفای نقش در فیلم های جدی را هم دارد، در مورد نگاهش به نقشی که در فیلم کلمبوس ایفا کرده گفت: بازی در کنار هنرمندانی چون سعید پورصمیمی و فرهاد اصلانی برایم همیشه دل نشین بوده است و هنوز هم از تجربه آنها بهره می برم.

وی افزود: باید تاکید کنم که در کلمبوس همکاری با هاتف علیمردانی هم برایم لذت بخش بود چرا که در کنار دوستی دیرین و بیش از بیست ساله ما، از سینمای او لذت می‌برم و آثاری همچون کوچه بی‌نام، آواجان و به خاطر پونه او را دوست داشتم.

مجید صالحی در آستانه اکران فیلم سینمای کلمبوس اظهار داشت: امیدوارم که مردم با تماشای این فیلم که نگاه متفاوتی داشته و ملهم از اتفاقات روز هم هست، لحظات خوشی را تجربه کنند و با رضایت از سینما خارج شوند.

اهمیت یک تهیه کننده خوب در سینما را درک کردم

صالحی در ادامه به فعالیت‌های اخیرش اشاره کرد و گفت: فیلم سینمایی شاه‌کش به کارگردانی وحید امیرخانی را در انتظار اکران دارم که بازی در کنار مهناز افشار، هادی حجازی‌فر، فرید سجادی حسینی هم برایم لذت بخش بود.

این سینماگر افزود: چندی پیش کارگردانی فیلم سینمایی زیر نظر با تهیه کنندگی آقای محمد شایسته را به اتمام رساندم که باید به این نکته اذعان کنم که در این کار اهمیت و تاثیر یک تهیه کننده خوب را به معنی واقعی درک کردم. تهیه کننده ای که بستر مناسب برای انجام پروژه و آنچه که کارگردان برای کارش نیاز دارد را به خوبی مهیا می کند، در سینما بسیار مهم است که در این کار آن را به عینه دیدم.

قاسمی یک تهیه کننده کاملا حرفه ای است

صالحی که این روزها مشغول ضبط سریال نمایش خانگی سالهای دور از خانه است، افزود: در حال حاضر هم مشغول ضبط این سریال که (یک اسپین آف) با استفاده از کاراکترهایی از سریال شاهگوش ساخته می شود، هستم. در این کار هم با آقای محمدحسین قاسمی همکاری دارم که آثار اخیرشان همچون شیار 143، نفس –که به عنوان نماینده ایران به اسکار هم معرفی شد- و کار اخیر نرگس آبیار -شبی که ماه کامل شد- جملگی از آثار با کیفیت و درخشان است و نشان از توان این تهیه کننده دارد.

وی افزود: کار کردن با تهیه کننده ای خونسرد که تلاش می کند بدون ایجاد حاشیه کلیه امکانات مورد نیاز را فراهم کند بسیار لذت بخش است.

صالحی با اشاره به اینکه این سریال محصول تصویر گستر پاسارگاد است گفت: در واقع تجربه دو کار اخیرم به خاطر حضور تیم حرفه ای تهیه و اعتماد متقابل کارگردان و تهیه کننده بسیار لذت بخش بوده است؛ و می توانم به صراحت بگویم که تهیه کننده از من در انجام کار و بویژه این سریال به معنی واقعی حمایت کرده است.

 

ارسال نظر

 

دیگر رسانه‌ها