{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

بازیگر نقش "جان اسنو" اعلام کرد که علاقه‌ای برای حضور در پیش‌درآمد "بازی تاج و تخت" ندارد.

خبر بد آقای بازیگر برای طرفداران «بازی تاج و تخت»
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

آیا کیت هرینگتون، بازیگر نقش جان اسنو در سریال "بازی تاج و تخت" (Game of Thrones) برای نبردهایی سخت تر با حرامزاده ها، قرار عاشقانه گذاشتن با زنانی که رابطه با آن ها حرام است، مرگ هایی که به زندگی دوباره منتهی می شوند و مبارزه برای جلوس بر تخت پادشاهای که پادشاهان بسیاری به خاطر آن کشته شده اند به وستروس باز می‌گردد؟!

متاسفانه هیچ شانسی برای دیدن دوباره جان اسنو (بعد از پایان سریال) در وستروس نخواهیم داشت. کیت هرینگتون در جریان مراسم تبلیغ نمایش جدیدش با عنوان "غرب واقعی" (True West) در لندن، فاش کرد که وی علاقه ای به بازگشت به دنیای "بازی تاج و تخت" ندارد و بدین ترتیب احتمال بازگشت خود به پروژه های در حال تولید این سریال پرطرفدار- از جمله اولین اسپین آف پیش درآمد این سریال که سناریو آن توسط جین گولدمن و جورج آر آر مارتین نوشته شده است- را منتفی کرد.

هرینگتون در این باره چنین گفت: "قطعاً ترک این پروژه بسیار احساسی و دردناک بود. اما نمی گویم که غمگین بودم. اگر، مانند من، شما نیز به قسمت پایلوت بازی تاج و تخت بروید که ۱۰ سال از عمر خود را به آن اختصاص داده اید، این موضوع در دوران کاری یک بازیگر بسیار غیرطبیعی است. ترک آن خانواده یک دگرگونی احساسی بسیار بزرگ بود اما آیا می خواهم برگردم و بیشتر انجام دهیم؟ نه به هیچ عنوان".

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون