{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

اولین قسمت سریال ۲۷ قسمتی «مینو» از امشب ساعت ۲۲ روی آنتن شبکه یک سیما می رود.

 چند خبر از صدا و سیما
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

تازه ترین محصول سریال سازمان هنری رسانه‌ای اوج  از امشب ۱۷ آذر حوالی ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

سریال ۲۷ قسمتی «مینو» در بوستان ولایت، آبادان، خرمشهر، شهرک سینمایی دفاع مقدس و شهرک سینمایی غزالی تصویربرداری شده است.

«مینو» به کارگردانی امیرمهدی پوروزیری و تهیه کنندگی مهدی همایونفر، داستان عاشقانه ای است که در تابستان و پاییز پنجاه و نه در روزهای آغازین جنگ تحمیلی می گذرد .

سریال مینو  محصول سازمان هنری رسانه ای اوج است که هر شب به غیر از پنج شنبه ها حوالی ساعت ۲۲:۱۵ و تکرار آن ساعت ۱۵ روز بعد از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

 

دربی بارسلون روی آنتن شبکه سه

مسابقه اسپانیول- بارسلونا ، شنبه ۱۷ آذر از ساعت ۲۳ و ۱۵ دقیقه به صورت زنده از شبکه سه سیما پخش خواهد شد.

به گزارش رسیده، این مسابقه از سری رقابت های لیگ اسپانیا LaLiga2018-2019 است که در ورزشگاه آرسی دی ئی شهر بارسلون ایالت کاتولونیا اسپانیا برگزار خواهد شد.

اجرای برنامه برعهده رضا جاودانی و محمد رضا احمدی و گزارشگر این دیدار محمد سیانکی است.

این دیدار در قالب برنامه گزارش ورزشی کاری از گروه ورزش شبکه سه سیما به تهیه کنندگی حسین زکایی است که مسابقات لیگ باشگاهی در کشورهای اروپایی ،لیگ قهرمانان اروپا و رقابت های ملی ودوستانه خارجی را پوشش می دهد.

 

جلسه شورای هماهنگی چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو برگزار شد

سلسله جلسات شورای هماهنگی جشنواره بین المللی رادیو و اجلاس جهانی صدا با حضور نور الدین جعفری قائم مقام معاون صدا و روسای کمیته های شش گانه این رویدادجهانی آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، گفتنی است استفاده از همه ظرفیت های، صدای جمهوری اسلامی ایران ، همکاری و تعامل ویژه کمیته های شش گانه ،گزارش اقدامات انجام شده در بخش های مختلف، اهتمام کمیته داوران  به دریافت وبررسی آثاردربخش های:برنامه ای،فضای مجازی،رادیونما،وبخش های داخلی وبین المللی و راهکارهای افزایش رقابت بیشتر میان برنامه سازان رادیویی در سراسر کشور ،بررسی شیوه های اطلاع رسانی فراگیر داخلی و بین المللی،از روئوس  مباحث مطرح شده در این نشست بود.

خاطر نشان می شود در جشنواره بین المللی رادیو و اجلاس جهانی صدا، اخگری رئیس کمیته اجلاس،  شهرام ملازاده رئیس کمیته داوری، حامد فاتحی رئیس کمیته اطلاع رسانی رسانه‌ها، تبلیغات و برگزاری مراسم، امیر بیات رئیس کمیته پشتیبانی و تدارکات ،حمیدرضا غیاثوند رئیس کمیته فنی ،مهدی شاملو رئیس کمیته فضای مجازی و مرتضی صرفی نیز بعنوان رئیس کمیته امنیت عهده دار برگزاری این رویداد مهم هستند.

چهاردهمین جشنواره بین المللی رادیو دوم تا چهارم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ برگزارخواهدشد

 

وزیر نیرو مهمان امشب شبکه یک

رضا اردکانیان ویزر نیرو به منظور تشریح عملکرد این وزارتخانه در حوزه های آب و برق، امشب ۱۷ آذر به برنامه نگاه یک می آید.
به گزارش روابط عمومی شبکه یک، اصلاح هزینه های برق و آب مشترکان، وضعیت ذخایر آبی کشور پس از بارندگی های اخیر، تبیین برنامه های مدیریت مصرف انرژی در سال ۹۸ و برنامه های وزارت نیرو برای پیشگیری از خشکسالی از مهمترین محورهای گفتگوی امشب رضا اردکانیان با مردم خواهد بود.
نگاه یک به تهیه کنندگی حسن نهضت کاری از گروه سیاسی شبکه یک سیما است که امشب حوالی ساعت ۲۳:۱۵ با اجرای مهدی مهدی قلی روی آنتن خواهد رفت.

 

 

چابهار میزبان مراحل پایانی مستند مسابقه «فرمانده»

جدید ترین سری مستند مسابقه «فرمانده» که از ۲۴ آبان ماه ۹۷ فیلمبرداری خود را در مناطق بکر و دیدنی منطقه سیستان و بلوچستان آغاز کرده است، مراحل نهایی خود را در چابهار فیلمبرداری می کند.

به گزارش روابط عمومی پروژه، این مستند مسابقه که با ثبت نام بیش از ۴۴ هزار نفر تا پایان تابستان ۹۷ وارد مرحله انتخاب شرکت کنندگان شد، با پایش ابتدایی داوطلبان در نهایت با شرکت حدود ۸۰۰ نفر در پایگاه بیست رمضان نیروی زمینی سپاه در جاده تهران به قم، دومین مرحله غربال‌گری خود را طی سه روز به پایان رساند.

پس از آن با شروع مرحله نهایی مسابقه، از ۲۴ آبان ماه یازده شرکت کننده راهی منطقه کویری زاهدان برای شروع رقابت اصلی مستند مسابقه فرمانده شدند. در این رقابت سخت و نفس گیر که در استان سیستان و بلوچستان و مناطق دیدنی آن فیلمبرداری شد، در نهایت دو نفر به عنوان برگزیدگان نهایی برای مسابقه فینال انتخاب گردیدند.

بخش پایانی مسابقه در منطقه «دَرَک» به عنوان حاشیه ای ترین منطقه استان سیستان و بلوچستان و در نقطه صفر مرزی فیلمبرداری شد.

مستند مسابقه فرمانده ۵ با پایان مراحل ضبط و شروع مراحل تدوین و صدا گذاری، نوروز امسال از شبکه های مختلف سیما به نمایش گذاشته می شود.

 

«رودیون» از مسکو تا مشهد

داستان زندگی «رودیون» جوان ۱۹ ساله روسی که شیفته اسلام می شود و تصمیم می گیرد از مسکو به ایران بیاید و اسلام اختیار کند، سوژه ای است که در قالب مستند برای مخاطبان شبکه هیسپان تی وی به تصویر کشیده می شود.

به گزارش رسیده، در این مستند ۲۵ دقیقه ای، کارگردان ترس ها و نگرانی های «رودیون» از واکنش های احتمالی خانواده اش به دلیل مسلمان شدن او را نشان می دهد و دوربین این مستند از مسکو تا مشهد همراه رودیون می شود تا سرانجام کار برای بیننده مشخص شود.

در ادامه می بینیم، پس از اینکه رودیون مسلمان شده و مادرش از تصمیم وی آگاه می شود، به او تبریک می گوید و ترس های وی تبدیل به خوشحالی می شود ولی در بازگشت به روسیه متوجه می شود که مادرش مبتلا به سرطان شده است . اما این رویداد او را از تصمیم بزرگی که گرفته مردد نمی کند و او این اتفاق را یک آزمون الهی می داند و  با دعا شفای مادرش را طلب می کند.

مستند «رودیون» (Rodion) محصول سال ۲۰۱۳ واحد مستند سازی پرس تی وی، به کارگردانی محمد رحیمی، روز یکشنبه ۱۸ آذر ماه ساعت ۸:۳۰ از شبکه هیسپان تی وی پخش و در ساعات ۱۵:۳۰ و ۲۱:۳۰ همان روز بازپخش می شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون