{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
|

مدیرعامل مؤسسه هنرهای تصویری سوره که وظیفه توزیع نسخه شبکه نمایش خانگی فیلم سینمایی «خجالت نکش» را بر عهده دارد، درباره نایاب شدن این فیلم توضیحاتی را ارائه کرد.

ماجرای نایاب شدن «خجالت نکش» در شبکه نمایش خانگی چیست؟
بیشتر بخوانید
به گزارش پندار آنلاین:

«سعید خندق آبادی» درباره نایاب شدن فیلم سینمایی«خجالت نکش» در شبکه نمایش خانگی گفت: واقعیت این است که ما هر اثری را که در شبکه نمایش خانگی توزیع می کنیم، هم زمان آن را در اختیار سامانه های وی او دی هم قرار می دهیم تا علاقه مندان از طریق دانلود آن را دریافت کنند.

وی افزود: متاسفانه درباره فیلم «خجالت نکش» اتفاق دیگری افتاد و دوستان حاضر نشدند مبلغ مورد نظر ما را برای در اختیار داشتن این فیلم در وی او دی ها پرداخت کنند و به همین دلیل این فیلم در سامانه های وی او دی قرار نگرفت.

خندق آبادی تصریح کرد: این در حالی بود که ما تصور این میزان استقبال را از سوی مخاطبان نداشتیم و طبق تعرفه متعارف از فیلم «خجالت نکش» هم تکثیر کردیم. اما در همان ابتدا نسخ های دی وی دی فروخته شد و ما مجبور شدیم این تیراژ را ۳ بار تکرار کنیم. این تکرارها در حالی انجام شده که هنوز بازار اشباع نشده و ما به دلیل درخواست ها به زودی توزیع دوباره خواهیم داشت.

فیلم سینمایی «خجالت نکش» به کارگردانی رضا مقصودی و تهیه کنندگی سیدامیر پروین حسینی ماجرای یک زوج نسبتا مسن را روایت می کند که صاحب فرزند می شوند.

در این فیلم احمد مهرانفر و شبنم مقدمی به عنوان بازیگران اصلی ایفای نقش کرده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

اخبار مرتبط

ارسال نظر

 

گوناگون